Moc Radości – spotkanie ze sztuką Anety Skarżyński

„Kiedy się śmiejesz, zmieniasz się, a gdy ty się zmieniasz, cały świat się zmienia” dr Madan Kataria, lekarz, twórca jogi śmiechu.

Centrum Praw Kobiet oraz Fundacja Polonia Union zapraszają 19 czerwca o g. 18.00 na spotkanie ze sztuką autorstwa Anety Skarżyński. SPOTKANIE PRZENIESIONE NA WRZESIEŃ!

w programie m.in.:

chwila z uśmiechem – Karin Lesiak

meandry muzyki i malarstwa – Aneta Skarżyński

Każdy człowiek rodzi się z naturalną umiejętnością uśmiechu i dlatego jako dzieci śmiejemy się często, bardzo często. Wraz z dorastaniem i “dobrymi” radami dorosłych, śmiech jest coraz rzadszy.
Radość ma ogromne znaczenie dla zdrowia, relacji międzyludzkich, a nawet dla biznesu.
O korzyściach pogodnego nastroju dowiesz się podczas spotkania z Karin Lesiak. W części praktycznej poznasz ćwiczenia (u)śmiechu.

Karin Lesiak: ukończyła Laughter Yoga University dr Madana Katarii i od 2013 r. popularyzuje jogę śmiechu, prowadząc warsztaty i szkolenia zarówno dla osób prywatnych, jak i firm oraz korporacji. Sesje śmiechu przeprowadza w szpitalach i hospicjach. Często powtarza słowa Williama James`a: „Nie musimy być szczęśliwi, by się śmiać, bowiem śmiejąc się staniemy się szczęśliwi”.

Aneta Skarżyński: absolwentka dwóch wrocławskich uczelni artystycznych: Akademii Muzycznej oraz Akademii Sztuk Pięknych. Sama mówi o sobie: „pieśniarka sztalugowa, malująca muzyką i słowem. A tak naprawdę to jestem śpiewaczką operową z powikłaniami malarskimi i literackimi skutkami ubocznymi – oto pełna diagnoza mojego nieuleczalnego ze sztuki przypadku”.

Wstęp za uśmiech 🙂