Warsztat: Mapa marzeń z “ale”

Więcej

13 grudnia 2019 18:00 - 20:00

Gdańsk

ul. Gdyńskich Kosynierów 11, domofon 2 (około 2 min od „Zieleniaka”)

58 341 79 15

Zapraszamy serdecznie na kobiece spotkanie, podczas którego każda z Was…nas, będzie miała możliwość stworzyć własną „Mapę Marzeń” z „ale”   Co to znaczy „z ale”? Będzie to mapa „tego”, czego potrzebujesz…. a nie tego, czego chcesz. Pomyślicie pewnie: jaka to różnica? Gwarantuję, że przeogromna, ale żeby do tego dotrzeć, musimy poznać różnicę pomiędzy pewnością siebie a poczuciem wartości, pomiędzy tym, co jest w naszych oczekiwaniach a naszych potrzebach.  

Przez te 3 godziny spotkania oderwiecie się od codzienności. Zajrzycie w głąb siebie, aby przypomnieć sobie, co drzemie w Waszych zakamarkach duszy i serca. Podaruj sobie ten czas, złap oddech od swojej codzienności. Będzie to czas zabawy, ale również czas refleksji nad różnymi obszarami i potrzebami Twojego życia i Ciebie samej, na które czasami nie zwracasz uwagi, lub zapominasz o ich istnieniu.

Mapa Marzeń to wyjątkowy warsztat, który składa różne marzenia w jeden zwarty, gotowy do realizacji obraz. Mapa marzeń jest komunikatem do naszej podświadomości napisanym jej językiem: językiem obrazów i emocji. Mapa marzeń jest graficznym – za pomocą znaków, symboli, obrazków i kolorów – przedstawieniem naszych planów, potrzeb i marzeń. Jest ona wyjątkową, stworzoną przez nas samych wizualizacją naszych potrzeb i marzeń, zrobiona po to, aby te marzenia i potrzeby zmieniły się w rzeczywistość. To obrazowe i „graficzne” zobrazowanie tego, co jest w nas głęboko ukryte w pudełkach pt. „potrzeby i marzenia”.

Mapa Marzeń jest stosowanym w psychologii narzędziem do stawiania sobie celów (na bazie potrzeb i marzeń) i planowania dróg ich realizacji. Nasza podświadomość lubi obrazy i dlatego łatwo przyjmie to, co przekażemy jej w formie „zabawy” w radosnej atmosferze i magii emocji.

Warsztaty „Mapa Marzeń” z „ale”, są dla osób, które:

  • chcą rozpoznać swoje potrzeby i zobaczyć różnice pomiędzy tym, co chcę a czego potrzebuję;
  • określić co i dlaczego jest dla nich ważne;
  • zainspirować się do działania i wyszukać pomysły, w jaki sposób mogą zacząć realizować swoje potrzeby i wdrażać cele i marzenia w życie (do tego wykorzystamy tzw. „złotą Czwórkę Coachingową”.  
Zainteresowana? 
 
Z serca zapraszam,
Agnieszka Flisikowska
Terapeutyczny Coach, Mentor, Trener Biznesu
Wielbiciel Ludzi