“Być kobietą, być kobietą”

Więcej

Zaczyna się za 5 Dni, 3 Godziny

25 maja 2019 10:00 - 15:00

“Być kobietą, być kobietą”

  • Kiedy: 25 maja 2019 godz. 10.00-15.00
  • Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez Centrum Praw Kobiet zaprasza na warsztat o kobiecości.

Czym jest moja kobiecość? W jaki sposób z nią na co dzień żyję? Czy ją lubię, czy raczej mnie uwiera? Dodaje mi sił czy ich pozbawia? Pozwala być sobą czy skazuje na wieczne usługiwanie, troszczenie się i przedkładanie innych ponad siebie? Jak żyję z innymi kobietami? Jak widzę siebie w relacji do kobiet z innych pokoleń? Jaką kobietą jestem, gdy wchodzę w relację miłosną?

Stawiasz sobie czasem takie pytania? A może formułujesz inne, całkiem swoje, a dotykające kobiecości? Jeśli tak – zapraszamy na warsztaty o kobietach dla kobiet. Będziemy wspólnie myśleć, wspólnie odczuwać, wspólnie przeżywać. Będziemy czerpać ze swoich doświadczeń, wymieniać się, inspirować. Pełnymi garściami czerpać z bogactwa siostrzeństwa.

Prowadzenie warsztatu- Katarzyna Wilczek – absolwentka Szkoły Psychoterapii Ośrodka Intra w Warszawie oraz Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej. Z CPK współpracuje od 2015 roku.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności tel. 226222517 lub mail. warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Uwaga: zapis na warsztat/szkolenie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach Centrum Praw Kobiet.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem:
https://cpk.org.pl/wp-content/uploads/2019/04/Regulamin-uczestnictwa-w-szkoleniach-i-warsztatach-Centrum-Praw-Kobiet.pdf