WKRÓTCE NOWY TERMIN // “Jak planować wydatki? czyli o finansach osobistych” wykład interaktywny

Więcej

30 marca 2020 17:00 - 19:00

Gdańsk

ul. Gdyńskich Kosynierów 11, domofon 2 (około 2 min od „Zieleniaka”)

58 341 79 15

Informujemy, że w związku z zagrożeniem koronawirusem w dniach 12-26 marca 2020 odwołujemy wszystkie grupowe zajęcia, grupy wsparcia, a także warsztaty w ramach Akademii Mocy Kobiet we wszystkich oddziałach.

O dalszych krokach i nowych terminach będziemy na bieżąco informować.

Jeżeli co miesiąc zastanawiasz się gdzie się podziały Twoje ciężko zarobione pieniądze, albo gorzej jeśli w ogóle się nad tym nie zastanawiasz, a Twoje konto bankowe po kazdym zakończonym miesiącu świeci pustkami, to znak, że powinnaś zacząć się interesować sprawami swoich finansów.

Oszczędzanie pieniędzy to nawyk taki jak trening na siłowni, czy codzienne zamykanie drzwi na klucz.
Świadomość, jakimi drogami podążają Twoje pieniadzę otwiera oczy na to co ważne.
Niektórzy mówią, że pieniądze szczęscia nie dają.
Czyżby? Zgadzam się, ze ich zbyt wysoka wartość owszem nie ma znaczenia, ale stabilizacja i zabezpieczenie swojego życia na przyszłość jest szalenie ważna, a do tego właśnie potrzebne są nam pieniądze.
Ja się nazywam Żaneta Hejne i jestem miłośniczką oszczędzania pieniędzy. To nie jest tak, że nie wydaję pieniędzy, absolutnie, kupuję ubrania, kosmetyki, podróżuję, ale od 2011 prowadzę budżet domowy dla mojej rodziny, dzięki któremu wiem kiedy powiedzieć STOP.
Oprócz budżetu domowego, prowadzę równiez budżet dla mojej firmy. Jestem księgową i właścicielką Kancelarii Usług Księgowych, gdzie zatrudniam zespól 16 specjalistów.
Nigdy w życiu nie zdarzyło mi się zalegać czy to US, ZUS czy kontrahentowi.
Zapraszam zatem na  motywujące spotkanie o finansach osobistych.
Chciałabym bardzo pokazać Ci jak na podstawie własnych doswiadczeń można prowadzić spokojne życie finansowe, bez wcześniejszego zaplecza bogatych rodziców czy majętnego męża.
Kiedy : 30 marca, godz. 17.00-19.00
Gdzie : Centrum Praw Kobiet w Gdańsku, ul. Gdyńskich kosynierów 11