Jak świętować i nie zwariować?

Więcej

5 grudnia 2017 18:00 - 20:00

0 Uczestników

Akademia Mocy Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie. Wstęp wolny!

Jak świętować i nie zwariować?

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, jedyny taki w roku, ale…?

Wiele czynników zewnętrznych, a często też nasze własne nastawienie odbiera nam radość oczekiwania Świąt, bo przecież nie wypada odmówić, kiedy ktoś zaprasza, trzeba wszystkiego dopilnować, przygotować, posprzątać, ugotować…. bo muszę, albo przynajmniej powinnam….

Jak świętować w zgodzie ze sobą, bez poczucia winy i nie zwariować? – odpowiedzi na te pytania poznamy podczas szkolenia!

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • jak nie musieć się tłumaczyć z decyzji z kim je spędzamy
  • jak wybrać prezenty
  • jak przetrwać w szalonym tłumie zakupowiczów
  • skąd na to wszystko wziąć pieniądze
  • jak uniknąć konfliktów przy wigilijnym stole
  • co zrobić, aby się nie “zaharować” tuż przed

🛒WSTĘP WOLNY!!
📆 KIEDY: 5-go grudnia br., w godzinach 18.00 – 20.00
🏠 GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, piętro 5, Warszawa
ZAPISY: online https://jakswietowac.evenea.pl/ lub na e-mail: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie 22 622 25 17.* W przypadku nieobecności prosimy o powiadomienie telefoniczne lub mailowe. Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń.

KTO PROWADZI WARSZTAT?

Monika W. Perdjon – aktorka, DramaCoach, trener skutecznej autoprezentacji. Ukończyła mi. in. Studio Teatralne w Warszawie, Uniwersytet Warszawski, Studium Coacha Biznesu, Coaching grupowy i zespołowy, oraz wiele szkoleń psychologicznych m.in. na SWPS. Członek Stowarzyszenia Praktyków Dramy Stop-Klatka. Od 13 lat gra w teatrach i serialach. Utworzyła autorską metodę rozwoju DramaCoaching. Współpracuje z Kliniką Stresu, Fundacją Centrum Praw Kobiet, Stowarzyszeniem Drama Point, prowadzi własną firmę szkoleniową oraz studio lektorskie, udziela porad eksperckich na forum Stres i Emocje Gazeta.pl, publikuje artykuły na portalu magazynu Zwierciadło.

O NAS: Warsztat odbywa się w ramach nowego projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet. Zobacz kalendarz warsztatów na stronie internetowej Kalendarz

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.