Poczucie wartości vs pewność siebie – interaktywny wykład

Więcej

11 października 2020 18:15 - 20:00

Avokado Wegan Bistro i Avokado Wegan Spot zapraszają na interaktywny wykład charytatywny “Poczucie Wartości vs Pewność Siebie oraz jak nasze Wewnętrzne Dziecko i trudne doświadczenia z dzieciństwa wpływają na nasze dorosłe życie osobiste, zawodowe i finansowe”, który zostanie przeprowadzony przez Agnieszkę Flisikowską, w ramach AKADEMII MOCY KOBIET!

Wykład interaktywny jest dedykowany kobietom, które poszukują drogi do zbudowania poczucia własnej wartości oraz do polepszenia jakości i komfortu życie: osobistego, zawodowego i finansowego. Udział w tym wykładzie da możliwości zrozumienia mechanizmów wpływających na budowanie poczucia własnej wartości oraz poznanie mechanizmów i technik pracy z tzw. “Wewnętrznym Dzieckiem”, aby trudne doświadczenia z przeszłości lub niewłaściwie zbudowane poczucie własnej wartości w okresie dzieciństwa, nie dewastowały naszego dorosłego życia.
Podczas wykładu interaktywnego dotknięte zostaną obszary:
👉 skąd bierze się zbyt niskie poczucie własnej wartości i jaki wpływ na to ma nasze dzieciństwo?
👉 czym jest “matczyna (rodzicielska) rana i jak ją “uzdrowić”?
👉 w co grają ludzie? Czyli “stany JA” E. Berne ‘a
👉 “Trójkąt Dramatyczny” – i jak z niego wyjść?
👉 czym są “triggery” i w jaki sposób z nimi pracować, aby budować “właściwe” relacje z innymi i sobą samym.
👉 czym poczucie własnej wartości różni się od pewności siebie i w jaki sposób rozwijać adekwatne poczucie własnej wartości?
Interaktywność wykładu będzie zawierać w sobie elementy wykładu: wiedza/mechanizmy oraz bardzo konkretne przykłady obrazujące każdy element wiedzy. Dodatkowo uczestniczki wykładu będą mogły, podczas całego spotkania, zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i konsultować z prowadzącą swoje przykłady czy osobiste doświadczania.
Data: 11.10.2020
Godzina: 18:15
Miejsce: AVOCADO SPOT, ul. Wajdeloty 25 w Gdańsku
Cena: 20 PLN (cały dochód przekazany zostanie na działalność gdańskiej siedziby CPK)
Max. liczba uczestników: do 30 osób
Liczba miejsc podczas wykładu jest ograniczona, dlatego otworzyliśmy rejestrację, a opłata 20 PLN za udział może być dokonywana jedynie na miejscu, wprost do puszki CPK, która będzie stała w Avokado przez cały dzień, w oczekiwaniu na Waszą hojność.
Link do wydarzenia na Facebook, dołącz już teraz! https://www.facebook.com/events/1048176032303359
Kuchnia Avokado tego dnia będzie otwarta do godz. 18:00​, dlatego jeżeli macie ochotę zjeść wcześniej kolację, wówczas zapraszamy chwilę wcześniej, przed wykładem 🙂
_______________________________________
Agnieszka Flisikowska – HR Business Partner Moodo Urban Fashion Mode, Wykładowca WSB Gdańsk, Właściciel Firmy “Uważności…” – Biznes coach oraz Indywidualna praktyka life-coachingowa z elementami pracy terapeutycznej, własny gabinet w Gdańsku.
“Największą radość dają mi “ciekawe” relacje a przy moim podejściu do ludzi i świata, wszystkie relacje są “ciekawe”, ponieważ każdy Człowiek jest Kimś Niezwykle Wartościowym, tylko czasem o tym nie wie… Dla mnie to nie są czcze słowa, to moja prawda, w którą głęboko wierzę i która potwierdza mi się każdego dnia… Na co dzień towarzyszę Ludziom w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Szczególnie jest mi bliska praca z kobietami w obszarze: Poczucie Własnej Wartości vs Pewność Siebie oraz praca z “Wewnętrznym Dzieckiem”. Moją drugą pasją jest praca w obszarze biznes coachingu oraz wspieranie firm w zakresie budowania kultury organizacyjnej opartej na uważności i zarządzaniu coachingowym.”
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii