WKRÓTCE NOWY TERMIN // Poczucie Wartości Vs Pewność Siebie / wykład interaktywny

Więcej

12 marca 2020 12:00

Informujemy, że w związku z zagrożeniem koronawirusem w dniach 12-26 marca 2020 odwołujemy wszystkie grupowe zajęcia, grupy wsparcia, a także warsztaty w ramach Akademii Mocy Kobiet we wszystkich oddziałach.

O dalszych krokach i nowych terminach będziemy na bieżąco informować.

Kontynuując zbiórkę pieniędzy na doposażenie i remont Centrum Praw Kobiet – Oddział Gdańsk, chcemy zaprosić Was na interaktywny wykład charytatywny “Poczucie Wartości vs Pewność Siebie oraz jak nasze Wewnętrzne Dziecko i trudne doświadczenia z dzieciństwa wpływają na nasze dorosłe życie osobiste, zawodowe i finansowe”, który zostanie przeprowadzony przez Agnieszkę Flisikowską, w ramach AKADEMII MOCY KOBIET!

Wykład interaktywny jest dedykowany osobom, które poszukują drogi do zbudowania poczucia własnej wartości oraz do polepszenia jakości i komfortu życie: osobistego, zawodowego i finansowego. Udział w tym wykładzie da możliwości zrozumienia mechanizmów wpływających na budowanie poczucia własnej wartości oraz poznanie mechanizmów i technik pracy z tzw. “Wewnętrznym Dzieckiem”, aby trudne doświadczenia z przeszłości lub niewłaściwie zbudowane poczucie własnej wartości w okresie dzieciństwa, nie dewastowały naszego dorosłego życia.

Podczas wykładu interaktywnego dotknięte zostaną obszary:

👉 skąd bierze się zbyt niskie poczucie własnej wartości i jaki wpływ na to ma nasze dzieciństwo?
👉 czym jest “matczyna (rodzicielska) rana i jak ją “uzdrowić”?
👉 w co grają ludzie? Czyli “stany JA” E. Berne ‘a
👉 “Trójkąt Dramatyczny” – i jak z niego wyjść?
👉 czym są “triggery” i w jaki sposób z nimi pracować, aby budować “właściwe” relacje z innymi i sobą samym.
👉 czym poczucie własnej wartości różni się od pewności siebie i w jaki sposób rozwijać adekwatne poczucie własnej wartości?

Interaktywność wykładu będzie zawierać w sobie elementy wykładu: wiedza/mechanizmy oraz bardzo konkretne przykłady obrazujące każdy element wiedzy. Dodatkowo uczestnicy wykładu będą mogli, podczas całego spotkania, zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i konsultować z prowadzącą swoje przykłady czy osobiste doświadczania.

__________________________________________

Agnieszka Flisikowska – HR Business Partner Moodo Urban Fashion Mode, Wykładowca WSB Gdańsk, Właściciel Firmy “Uważności…” – Biznes coach oraz Indywidualna praktyka life-coachingowa z elementami pracy terapeutycznej, własny gabinet w Gdańsku.

“Największą radość dają mi “ciekawe” relacje a przy moim podejściu do ludzi i świata, wszystkie relacje są “ciekawe”, ponieważ każdy Człowiek jest Kimś Niezwykle Wartościowym, tylko czasem o tym nie wie… Dla mnie to nie są czcze słowa, to moja prawda, w którą głęboko wierzę i która potwierdza mi się każdego dnia… Na co dzień towarzyszę Ludziom w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Szczególnie jest mi bliska praca z kobietami w obszarze: Poczucie Własnej Wartości vs Pewność Siebie oraz praca z “Wewnętrznym Dzieckiem”. Moją drugą pasją jest praca w obszarze biznes coachingu oraz wspieranie firm w zakresie budowania kultury organizacyjnej opartej na uważności i zarządzaniu coachingowym.”

__________________________________________

Data: 15.03.2020 / niedziela

Godzina: 12:00 – 16:00

Miejsce: AVOCADO SPOT, ul. Wajdeloty 25 w Gdańsku

Cena: 20 PLN (cały dochód przekazany zostanie na remont i doposażenie gdańskiej siedziby CPK)

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/714202-4/

Ilość uczestników: do 30 osób

Ilość miejsc podczas wykładu jest ograniczona, dlatego otworzyliśmy rejestrację, a opłata 20 PLN za udział może być dokonywana jedynie na miejscu, wprost do puszki CPK, która będzie stała u nas przez cały dzień, w oczekiwaniu na Waszą hojność 😀

Dodatkowo, uczestnictwo bez rejestracji będzie możliwe tylko wtedy, gdy na wydarzeniu nie pojawią się wszyscy wcześniej zarejestrowani uczestnicy i pozostaną wolne miejsca 🙂