ODWOŁANY! Prawo pracy dla kobiet – moje prawa i obowiązki

Więcej

27 października 2020 12:00 - 14:30

Warsztat został odwołany.

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie #AkademiaMocyKobiet

Temat: Prawo pracy dla kobiet – moje prawa i obowiązki

Godziny: 12:00-14:30

Termin: 27.10.2020r. (wtorek)

Miejsce: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

PROGRAM:

Czego konkretnie dowiesz się podczas spotkania:

  • podstawy prawne zatrudnienia
  • elementy umowy o pracę
  • kodeks pracy a obowiązki pracodawcy
  • ochrona pracy kobiet
  • uprawnienia rodzicielskie w zatrudnieniu
  • PIP – kiedy mogę skorzystać z pomocy

KTO PROWADZI: Jolanta Malec – specjalista z zakresu prawa pracy, kadr oraz ochrony danych osobowych w zakresie zatrudniania. Wykształcenie z zakresu prawa pracy, doradztwa zawodowego i zarządzania zasobami ludzkimi. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi oraz WSZP w Warszawie. Wykładowca na kierunku ZZL i szkoleniach komercyjnych. Ponad 15- letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w jednostce naukowo – badawczej  w dziale HR i  w dziale Prawnym.  Prowadzi własną firmę szkoleniową.

ZAPISY: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń

KOSZT: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Zasady bezpieczeństwa:

  • przed warsztatem zostanie przeprowadzona ankieta zdrowotna
  • zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk
  • grupy zostały zmniejszone, w trosce o zachowanie odpowiedniego dystansu
  • prosimy o posiadanie własnych maseczek/przyłbic
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii