CHOREOTERAPIA

Więcej

13 listopada 2017 18:00 - 20:00

Warszawa ul. Piękna

ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

Centrum Praw Kobiet i Akademia Mocy Kobiet serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji
Choreoterapii

Poprzednia edycja choreoterapii cieszyła się wielkim powodzeniem. Dlatego też ruszyliśmy z nową grupą! Masz jeszcze szansę dołączyć i zapisać się na zajęcia 20 listopada. Zostały ostatnie miejsca –  zapisz się już teraz!

CHOREOTERAPIA – należy do szerokiego nurtu arteterapii. Pomaga rozwijać i pogłębiać świadomość ciała oraz poruszać się w sposób pozbawiony oceny siebie i innych. Wspiera integrację emocjonalno – fizyczną, akceptację siebie i swojego ciała oraz proces poznawania siebie. Pozwala doświadczyć siebie w relacji z innymi i w przestrzeni. Uczy asertywności, szacunku do siebie i innych, wyrażania siebie. Może być łączona z relaksacją i rysowaniem, jak i technikami teatralnymi.

📆 KIEDY: poniedziałki, w godzinach 18.00 – 20.00. Pierwsze zajęcia odbyły się 13 listopada br., możesz dołaczyć na zajęcia 20-go listopada.
🏠 GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, piętro 5, Warszawa
🛒KOSZT: 100 zł /osoby za miesięczne zajęcia.
ZAPISYonline lub na e-mail: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie 22 622 25 17.*
Ilość osób w grupie jest ograniczona do 12 osób, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń.*

KTO PROWADZI WARSZTAT?

Małgosia Ziółkowska – pedagog tańca, choreoterapeutka, krytyk tańca, redaktorka prasowa, pasjonatka reżyserii i muzyki filmowej. W ruchu towarzyszy jej od lat myśl Mary Whitehouse: „Ciało nie kłamie”. Spełnia się w pracy z kobietami, młodzieżą i artystami.

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania treningu.

O NAS Dowiedz się więcej o  Akademii Mocy Kobiet