JOGA mocy i urody

Zaczyna się za 3 Dni, 9 Godziny

20 grudnia 2017 18:15 - 19:45

Warszawa ul. Piękna

ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

0 Uczestników

Zapraszamy kobiety w każdym wieku na zajęcia

JOGA mocy i urody

Wewnętrzna MOC jest odkryciem w sobie przestrzeni spokoju, odwagi i miłości.

Zaś URODA, to promienność, która zauważą wszyscy wokół nas.

 Do szczęśliwego życia potrzebujemy wewnętrznej mocy i promiennej urody.

 Masz poczucie braku wpływu na swoją moc i poziom energii, usprawiedliwiasz się trudną sytuacją, negatywnymi okolicznościami zewnętrznymi? Tak postępuje większość z nas, bo nasze umysły mają tendencję do negatywizmu.

Ale możesz zadbać o pozytywną stroną myślenia i wypracować zrównoważony sposób patrzenia na świat!

 

JOGA, którą oferujemy daleko wykracza poza rozciąganie i wzmacnianie ciała. W każdym ćwiczeniu mamy element pracy z umysłem i poznawania siebie.

Uczymy się odkrywać prawdziwą siebie, zdobywamy bezcenną wiedzę i energię, które pozwolą nam na poruszanie się z gracją i lekkością w codzienności.

 

Program domowych ćwiczeń „5 – 5 – 5” będzie Was wzmacniał na co dzień – przyjdźcie i zapoznajcie się z nim.

 

📆 KIEDY: w każdą środę oprócz dni świątecznych, w godzinach 18.15 – 19.45.
🏠 GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa
🔖BILETY: ONLINE: https://jogamocyiurody.evenea.pl/ lub przelewem na numer konta CPK: 18 1020 1156 0000 7302 0095 8587 (przy przelewie konieczne jest zapisanie się poprzez e-mail: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie 22 622 25 17.)*
🛒KOSZT: pojedyncze wejście: 25 zł /osoby. Karnet miesięczny na 4 wejścia: 90 zł/ osoby.
Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń. Można uczestniczyć w pojedynczych zajęciach. Dochód z warsztatów przeznaczony jest na pomoc kobietom doświadczającym przemocy i ich dzieciom.

KTO PROWADZI?
Ola Duda – nauczycielka jogi, instruktorka certyfikowana przez amerykański Instytut Badań Jogi Kundalini, doświadczona także w stylu Hatha Jogi oraz Sri Sri Jogi, entuzjastka propagowania zasad jogi na co dzień i w miejscu pracy, coacherka w dziedzinie technik jogi. Od 15 lat ćwiczę, uczę, obserwuję, oddycham, szukam, znajduję, przyjmuję, oddaję i zmieniam. Z radością odkrywam zmiany w sobie, z radością również dzielę się swoim doświadczeniem proponując własny program rozwoju osobistego oparty na jodze.

 O NAS Warsztat odbywa się w ramach projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet. W programie Akademii
znajdziesz interesujące warsztaty, które poruszają i inspirują do odnajdywania nowych rozwiązań, pozwolą poznać i rozwinąć umiejętności. Podczas zajęć odkryjesz swoje możliwości i  wzmocnisz poczucie własnej wartości.

POCZUJ Z NAMI MOC PŁYNĄCĄ Z KOBIECEJ SPOŁECZNOŚCI

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania treningu.