WKRÓTCE NOWY TERMIN // Sztuka autoprezentacji – warsztat weekendowy

Więcej

21 marca 2020 to 22 marca 2020 09:30 - 17:30

Informujemy, że w związku z zagrożeniem koronawirusem w dniach 12-26 marca 2020 odwołujemy wszystkie grupowe zajęcia, grupy wsparcia, a także warsztaty w ramach Akademii Mocy Kobiet we wszystkich oddziałach.

O dalszych krokach i nowych terminach będziemy na bieżąco informować.

DWUDNIOWY, WEEKENDOWY WARSZTAT W DNIACH 21 I 22 MARCA

O co chodzi z tą autoprezentacją?

Codziennie spotykamy ludzi, załatwiamy multum sprawy dla kogoś, dla siebie, można by rzec, że codziennie się prezentujemy. Natomiast są takie dni, okazje gdzie zależy nam by akurat zaprezentować się wyjątkowo – jak rozmowa rekrutacyjna czy ważne dla nas spotkanie.

Jak to zrobić, o co zadbać? Na co zwrócić uwagę? Jak się przygotować? To wszystko poruszymy na warsztacie ze ‘Sztuki Autoprezentacji’.

Podczas warsztatu dowiesz się:

✅Jak stworzyć atrakcyjna autoprezentację

✅Jak pokazać swoje mocne strony

✅Jak radzić sobie ze stresem
📝przygotujesz własną autoprezentację

Poznasz wiedzę dotyczącą: 
▶️ skutecznej komunikacji

▶️rozumienia mowy ciała

▶️metodach efektywnych prezentacji

Dlaczego potrzebujemy aż 2 dni?

Bo warsztat oparty jest na pracy metodami aktywnymi – będziemy ćwiczyć, praktykować od głosu po postawę, będziemy poznawać co sprzyja nam, a co blokuje w prezentacji samych siebie. Bo każda prezentacja jest trochę sztuką.

Podczas warsztatu poznasz swoje mocne strony, opracujesz strategie radzenia sobie w sytuacji gdzie potrzebujesz się zaprezentować. Dzięki praktycznym ćwiczeniom oraz własnemu przygotowaniu swojej autoprezentacji, bezpośrednio będziesz miała szanse doświadczyć procesu przygotowywania oraz prezentowania. Jeśli chcesz rozwinąć swoje kompetencję, poznawać techniki i metody efektywnej autoprezentacji – ten warsztat jest dla Ciebie!
Warsztat skierowany jest do osób poszukujących rozwoju zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, przeznaczony dla osób dorosłych.

Maksymalna liczba uczestników: 14, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba uczestniczek: 8.

Uwaga! zgłoszenie oznacza zobowiązanie do udziału w całych dwóch dniach warsztatu. Na zakończenie uczestniczki otrzymają certyfikat ukończenia.

Prowadząca: Małgorzata Drag, od ponad 12 lat działająca w obszarze komunikacji, trenerka, kieruje się otwartością, ciekawością drugiego człowieka, wspiera w rozwoju opartym na szacunku i empatii. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Psychoterapii i Psychoedukacji INTRA, aktualnie w trakcie Studiów Podyplomowych ‘Porozumienie Bez Przemocy według M. Rosenberga’ w Collegium Civitas w Warszawie.

termin: 21 – 22 marca 2020 (2 dni)

czas: 09:30-17:30 (z przerwą na obiad)

miejsce: Centrum Praw Kobiet oddział w  Gdańsku, ul. Gdyńskich Kosynierów 11, sala konferencyjna