To samo, ale inaczej – jak twórczo rozwiązywać problemy?

Więcej

10 listopada 2018 10:00 - 15:00

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez Centrum Praw Kobiet zaprasza na bezpłatny warsztat  z kreatywności To samo, ale inaczej – jak twórczo rozwiązywać problemy”

 

  • Kiedy: 10 listopada godz. 10.00-15.00
  • Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10

 

Każda z nas jest kreatywna – bez tego nie umiałybyśmy rozwiązywać problemów, dobrze gotować, bawić się z dziećmi czy robić na drutach. Ale czasem czujemy, że nasze twórcze zdolności są jakoś zablokowane, że mogłybyśmy robić więcej, z większą radością i swobodą, ale coś przeszkadza.

 

Jeśli chciałabyś rozbudzić swoją kreatywność, zrozumieć, co – w Twoim przypadku – może być przeszkodą, by rozwinąć skrzydła, nauczyć się, jak bardziej twórczo zmagać się z wyzwaniami codzienności, rozwijać swoje pasje i talenty – warsztat jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy kobiety w różnym wieku!

Warsztat prowadzi Katarzyna Wilczek – absolwentka Szkoły Psychoterapii Ośrodka Intra w Warszawie oraz Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej. Z Centrum Praw Kobiet współpracuje od 2015 roku.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności tel. 226222517 lub mail. warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl