Warsztat „Jak się kłócić kreatywnie?” // nowy termin

Więcej

7 października 2020 17:00 - 20:00

JAK SIĘ KŁÓCIĆ KREATYWNIE?

Czy można pokłócić się kreatywnie? Kreatywnie to znaczy jak?

Ktoś kiedyś powiedział „Nie bądź kwadratowy, myśl nieszablonowo”  – myślenie schematami, stereotypami, utartymi torami myślowymi to najczęściej to, co przeszkadza nam w rozwinięciu naszej kreatywności i spojrzeniu na otaczające nas problemy z innej perspektywy.

Podczas warsztatu uczestniczki dowiedzą się jakich pułapek unikać w komunikacji, jak mówić językiem potrzeb – dbając o potrzeby innych równocześnie nie zapominając o sobie i swoich potrzebach. Poznają emocje które najczęściej towarzyszą nam w czasie kłótni i sposoby na mówienie „dobrego” nie. Wspólnie poznamy tajniki asertywności i sposoby na komunikowanie o rzeczach dla nas trudnych.

Dla kogo – warsztat skierowany do każdej z Pań, która chce poznać kreatywne metody rozwiązywania problemów, poznać emocje towarzyszące nam w trudnych sytuacjach i spróbować zmienić perspektywę  dla sytuacji konfliktowych.

Czas trwania – 3 godz.

Termin: 7 października 2020 r., w godzinach – 17.00 – 20.00,

Ilość uczestniczek: min. 10 osób max. 15 osób,

Prowadząca: Magda Bellwon

Mediatorka, trenerka. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji, kierunek prawo. Od 2007 roku działa jako praktykujący mediator. Mediuje w sprawach gospodarczych, pracowniczych, cywilnych oraz rodzinnych. Jest mediatorką wpisaną na listę stałych mediatorów przy Prezesie Sądu Okręgowego w Gdańsku. Stworzyła „Szkołę mediacji i doskonalenia umiejętności mediacyjnych”. Od 2019 roku członek zarządu Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Absolwentka Akademię Rozwoju Umiejętności Trenerskich na SWPS, trenerka mediacji rodzinnych Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych oraz certyfikowana trenerka metody Action Learning.

 

 

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii