Ambasadorzy

Aleksander Kwaśniewski

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995-2005.

Marek Balicki

Minister zdrowia w gabinetach Leszka Millera i Marka Belki, poseł na Sejm I, II i VI kadencji, senator V kadencji.

nadinsp. Marek Działoszyński

Komendant Główny Policji

Wojciech Gąssowski

Piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Współpracował z wieloma zespołami, m.in.: Czerwono-Czarni, Chochoły, Tajfuny, Polanie.

Emilian Kamiński

Aktor i reżyser teatralny, filmowy i musicalowy, wokalista i pisarz. Założyciel Fundacji Atut i Teatru Kamienica

Robert Marek Korzeniowski

Wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy. Jest pierwszym zawodnikiem w historii chodu światowego, który zdobył medale

na trzech igrzyskach z rzędu, a także pierwszym który wygrał rywalizację na 20 i 50 km podczas jednych igrzysk.

Zbigniew Marian Niemczycki

Polski przedsiębiorca, jest właścicielem Curtis Group działającej m.in. na rynku farmaceutycznym, lotniczym, RTV, hotelarskim. Aktywnie działa w środowisku polskich przedsiębiorców: jest Prezesem Zarządu Polskiej Rady Biznesu i Wiceprezesem Rady Głównej Business Center Club.

Arkadiusz Nowak

Ksiądz katolicki zaangażowany w działania dla dobra chorych w szczególności osób zakażonych wirusem HIV. Prezes Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

śp. Wiktor Osiatyński

polski prawnik, pisarz, publicysta, nauczyciel akademicki, działacz społeczny. Specjalizował się w zakresie prawa konstytucyjnego, historii doktryn politycznych i prawnych oraz praw człowieka. Człowiek wspierający nasz konkurs od początku. Odszedł od nas 29 kwietnia 2017 roku.

Andrzej Pągowski

Artysta grafik, autor około tysiąca plakatów zapowiadających sztuki teatralne, filmy, festiwale sztuk oraz konkursy piosenek.

Grzegorz Turnau

Artysta, aranżer, pianista, kompozytor, wokalista i poeta, wykonawca poezji śpiewanej.

śp. Tadeusz Mazowiecki

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o odejściu wielkiego człowieka - Pana Tadeusza Mazowieckiego.

Dziękujemy Panie Tadeuszu za wszystko!

Od 2010 r. pełnił funkcję doradcy Prezydenta RP ds. polityki krajowej i międzynarodowej. Był kawalerem Orderu Orła Białego, a także Ambasadorem trzech pierwszych edycji Konkursu "Wyróżnienie Białej Wstążki".

Pierwszy premier III Rzeczypospolitej (w latach 1989–1990); współtwórca i przewodniczący Unii Demokratycznej i Unii Wolności;poseł na Sejm PRL III, IV i V kadencji, poseł na Sejm RP I, II i III kadencji (w latach 1991–2001).