![](https://cpk.org.pl/wp-content/uploads/2023/09/photo-2023-08-18-17-07-55-360x203.jpg)
Протягом чотирьох днів найактивніші учасниці та учасники проєкту «Любов до себе» поринули у пригоди позаміського табору. Молодь відвідала Музей мазовецкого селища та майстер-клас з польської витинанки, на терені бази відпочинку Бледжево щоденно проходили танцювальні та театральні заняття, розмальовування торбинок, інтеграційні та спортивні ігри, малювання та квест, спільний концерт на заключення відпочинку біля вогнища.