Pierwszy kontakt

Wybierz oddział, z którym chcesz się skontaktować

Wiemy, że decyzja dotycząca wprowadzenia zmian w swoim dotychczasowym życiu nie jest łatwa, towarzyszy jej często lęk, niepewność, obawa, że sobie nie poradzimy, że zostaniemy same bez pomocy i wsparcia bliskich, którzy mogą nie zaaprobować naszej decyzji. Nie jest łatwo szukać pomocy, odkryć przed innymi problem, z którym się borykamy, szczególnie jeśli jest to przemoc ze strony  męża lub partnera. Zdajemy sobie sprawę, że może Ci towarzyszyć uczucie wstydu, winy, porażki, że sama sobie nie poradziłaś. Pamiętaj, nie musisz tkwić w związku, w którym jesteś bita i poniżana, masz prawo szukać pomocy i  bronić swych praw niezależnie od tego, kto je narusza.

Osoby, z którymi się skontaktujesz telefonicznie bądź mailowo, udzielą Ci informacji o istniejących formach pomocy i możliwościach jej uzyskania. Pomogą Ci, jeśli tego potrzebujesz, wstępnie zdiagnozować sytuację i ukierunkować Twoje dalsze kroki. Jeśli doznajesz przemocy, czujesz się zagrożona, obawiasz się o własne życie i życie swoich dzieci, nie ukrywaj tego dłużej. Nie bagatelizuj zagrożenia, które w każdej chwili może wzrosnąć jeszcze bardziej…

JEŚLI:

TWOJE PRAWA SĄ NARUSZANE

ZNALAZŁAŚ SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ

CHCESZ ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE I DOJRZAŁAŚ DO TEGO, ABY POSZUKAĆ POMOCY

NIE ZWLEKAJ! Skontaktuj się  z nami. Zrobimy wszystko, aby Ci pomóc uporządkować Twoje życie i stać się niezależną kobietą!

Działamy w kilku miastach w Polsce. Jeśli nie możesz do nas przyjść, zadzwoń lub napisz do najbliższego oddziału CPK w Twojej okolicy. Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Żyrardów

Nie jesteś przekonana, czy to JUŻ jest ten moment, aby sięgnąć po pomoc?
Nie wierzysz, że sytuacja może się powtórzyć?
A może zastanawiasz się, czy to co Cię spotkało to w ogóle jest przemoc? Wypełnij formularz oceny ryzyka.

To ważne, abyśmy jak najwięcej wiedziały, by wspólnie z Tobą podjąć działania adekwatne do sytuacji i pomóc Ci w  budowaniu wstępnego planu bezpieczeństwa i pomocy.

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Skelaxin Online
Buy Topamax
Robaxin
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii