![](https://cpk.org.pl/wp-content/uploads/2022/08/301437517-614973407012349-9202583862559963208-n-360x203.jpg)
ДОДАТКОВА ГРУПА ПРИ “ЖІНОЧОМУ КЛУБІ”
Дорогі українки,
запрошуємо на нові терапевтичні та релаксаційні заняття в Центр прав жінок у Познані
Додаткова група в рамках «Жіночого клубу» збирається щопонеділка з 17:00 – 19:00 прим. Marcinkowskiego 21/4 у Познані.
![😊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/1f60a.png)
Під час занять наші психологи покажуть, як прислухатися до свого тіла, а завдяки технікам дихання та релаксації допоможуть зняти напругу та стрес і повернути свободу. Це не тільки чудовий спосіб пізнати себе, а й можливість налагодити стосунки та інтегруватися з жінками ![😊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/1f60a.png)
![😊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/1f60a.png)
Відкритий набір в групу – реєстрація не потрібна.
Зустрічі проводяться в рамках проекту «Організація психологічної підтримки біженців з України». Заняття фінансувалися з бюджету міста Познань. #poznan підтримує
DODATKOWA GRUPA W RAMACH „KLUBU KOBIET”
Drogie Ukrainki,
zapraszamy Was na nowe zajęcia terapeutyczno-relaksacyjne w poznańskim Centrum Praw Kobiet
Dodatkowa grupa w ramach „Klubu Kobiet” spotyka się w każdy poniedziałek w godz. 17:00- 19:00 przy al. Marcinkowskiego 21/4 w Poznaniu.
![😊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/1f60a.png)
Podczas zajęć nasze psycholożki pokażą, jak wsłuchiwać się w swoje ciało, a dzięki technikom oddychania i relaksacji pomogą zredukować napięcie i stres oraz odzyskać swobodę. To nie tylko znakomity sposób na samopoznanie, ale również możliwość nawiązywania relacji i integracji z kobietami ![😊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/1f60a.png)
![😊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/1f60a.png)
Nabór do grupy otwarty – zapisy nie są wymagane.
Spotkania odbywają się w ramach projektu “Organizacja wsparcia psychologicznego dla Uchodźczyń z Ukrainy”. Zajęcia sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania. #poznanwspiera