Dyżur policjanta

Jeśli znęca się nad Tobą Twój mąż lub partner, zostałaś zgwałcona, jesteś nękana przez partnera, z którym się rozstałaś, nie ukrywaj tego, tylko zgłoś się na policję. Możesz to zrobić w bardziej przyjaznych warunkach niż komisariat, a przy tym uzyskać szersze wsparcie Centrum Praw Kobiet. Dzięki porozumieniu o współpracy warszawskiego oddziału Centrum Praw Kobiet ze Stołeczną Komendą Policji, funkcjonariusze policji pełnią dyżury w siedzibie Centrum Praw Kobiet w każdy czwartek w godzinach 16:00-17:30, ul. Wilcza 60 lok. 19. Zadzwoń i dowiedz się więcej: 800 107 777.

Pamiętaj, nie jesteś sama

Zachęcamy kobiety doświadczające przemocy do kontaktu z funkcjonariuszami policji współpracującymi z Centrum Praw Kobiet. Możesz złożyć u nas zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, ale także przyjść i porozmawiać z funkcjonariuszem policji o zabezpieczaniu dowodów, założyć Niebieską Kartę.

Zachęcamy także świadków do kontaktu z nami. Świadek może również złożyć zawiadomienie, nie musi tego robić sama osoba pokrzywdzona. Możemy to zrobić także my jako organizacja, jednak by móc Ci pomóc, musimy poznać Twoją historię.

Sprawcy przemocy wobec kobiet często unikają odpowiedzialności karnej. Nie musi jednak tak być. Rozważ wszczęcie postępowania karnego, nie pozwól, aby ten koszmar się powtórzył lub identyczna sytuacja spotkała inną kobietę.

Tizanidine Online
Buy Tylenol Online
Motrin
Buy Arcoxia without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii