16.03 „Sztuka- moja droga do siebie”

Akademia Mocy Kobiet działająca przy Centrum Praw Kobiet zaprasza na warsztat ?Sztuka- moja droga do siebie?

? Kiedy: 16 marca godz. 10.00-16.00
? Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10

W biegu życia czasem trudno nam uświadomić sobie czego chcemy tak naprawdę, dokąd biegniemy. W spotkaniu ze sztuką zatrzymamy się w spotkaniu sam na sam ze sobą. Z zaciekawieniem i akceptacją przyjrzymy się temu co się pojawi. To Ty zdecydujesz czy będziesz chciała się podzielić tym z innymi. Będziemy lepić w glinie i rysować. Każda z uczestniczek dostanie materiał, z którego będzie mogła stworzyć coś swojego, niepowtarzalnego.. Porozmawiamy o dziełach, które powstaną .Będzie tu miejsce na stworzenie własnego portretu, przyjrzymy się potrzebom, które być może są oddalane na dalszy plan, zapomniane. Może pod wpływem lepienia pojawi się coś zupełnie nowego-nowe odkrycie, postanowienie? Sztuka jest językiem naszej duszy, pokazuje to z czym nie mamy kontaktu, czego nie widzimy w sobie lub w otoczeniu.

Podczas warsztatu będziesz miała okazję spotkać się ze sobą i innymi poprzez sztukę. Będą też zabawy-ćwiczenia interpersonalne oraz relaksacja przy muzyce. Proszę ubrać się w wygodny strój, dostosowany do pracy twórczej ? Zapraszamy!

Prowadzenie: Katarzyna Piotrowska psychoterapeutka humanistyczno-egzystencjalna. W swojej pracy stosuje techniki arteterapii oraz muzykoterapię. Odbyła staże m.in. w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego oraz Zespole Szkół Specjalnych nr 109 w Warszawie. Z pierwszego wykształcenia jestem magistrem sztuki. Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina w Warszawie w klasie fagotu. Jest laureatką wielu konkursów solowych i kameralnych, stypendystką Ministra Kultury i Sztuki. Jako muzyczka objeździła niemal wszystkie kraje świata. W wolnych chwilach czyta, komponuje, rzeźbi.

Buy Maxalt
Buy Tizanidine Online
Zanaflex
Buy Aceclofenac without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii