19 stycznia, „Ja jestem ja, ty jesteś ty” – warsztat o asertywności

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez CPK zaprasza na bezpłatny warsztat o asertywności ?Ja jestem ja, ty jesteś ty”

? Kiedy: 19 stycznia godz. 10.00-15.00
? Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10

Słowo ?asertywność” na dobre zagościło w naszym słowniku. Czy jednak naprawdę wiemy, co ono oznacza? I czy naprawdę chcemy być asertywne, czy raczej ulegamy jakiejś modzie?

Skoro asertywność to taka ważna sprawa i skoro tak bardzo się staramy być asertywne – dlaczego często nam to nie wychodzi?

Czy rzeczywiście asertywność jest ?lekiem na całe zło”? Czy można z niej korzystać w każdej sytuacji? Czy pasuje do każdej z nas?

Dużo pytań, dużo wątpliwości? Na warsztatach porozmawiamy o plusach i minusach asertywności, zastanowimy się nad tym, kiedy warto się do niej odwoływać, sprawdzimy, co nam ułatwia, a co utrudnia bycie asertywnymi.

No i – rzecz jasna – poćwiczymy, żeby wybór tego sposobu zachowania przychodził nam łatwiej. Bo ? co by nie mówić – asertywność ma mnóstwo zalet!
Zapraszamy kobiety w każdym wieku!

Warsztat prowadzi Katarzyna Wilczek ? absolwentka Szkoły Psychoterapii Ośrodka Intra w Warszawie oraz Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej. Z Centrum Praw Kobiet współpracuje od 2015 roku.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności tel. 226222517 lub mail. warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Maxalt Online
Buy Zanaflex
Buy Aceclofenac Online
Buy Celebrex without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii