24.08 g.17.00, Warsztaty – Moje supermoce, moje marzenia

W  sobotę  24 sierpnia  , w godzinach 17 ? 19. 30. zapraszamy do Centrum Praw Kobiet , na ul. Piękną 66 a lok. 10 (11) na kolejne interesujące warsztaty, które poprowadzi  psycholożka Aleksandra Modzelewska.

Tematem warsztatu są nasze supermoce i marzenia. 

Każda z nas ma swoje supermoce, zasoby, składające się zarówno z przeszłych doświadczeń, jak i umiejętności, cech osobowości czy relacji, które tworzymy. Podczas naszego kobiecego spotkania wspólnie odnajdziemy swoje mocne strony, które staną się punktem wyjścia do osiągania większej satysfakcji z życia. Bogate w te odkrycia, świadome swojego potencjału, wyruszymy w podróż do realizacji marzeń. Jak to w podróży bywa, zdarza się,
że spotkanie z drugą osobą i jej wsparcie okazuje się bezcenne, dlatego będzie także okazja, aby podzielić się swoją supermocą
z drugą kobietą.

Będziemy pracować indywidualnie i grupowo, nie zabraknie także przestrzeni do otwartej rozmowy, wspólnego ruchu i tańca.

Zabierz ze sobą wygodne ubranie, ciekawość i otwartość.

 

Jeżeli czujesz, że chcesz zastanowić się, co dla Ciebie ważne, być może nakreślić nowe cele, oraz odkryć swoje supermoce, to ten warsztat jest dla Ciebie! Zapraszam Cię do 2,5 godzinnej podróży .

Buy Skelaxin
Buy Motrin Online
Indometacin
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii