24 listopada „Zamieszkałam z kosmitą” warsztat dla matek nastolatków!

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez Centrum Praw Kobiet zaprasza na bezpłatny warsztat dla matek nastolatków „Zamieszkałam z kosmitą”.

? Kiedy: 24 listopada godz. 10.00-15.00
? Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10

Jeśli nawet twoje dziecko było wymagającym niemowlęciem albo wyjątkowo upartym dwulatkiem, potem zrobiło się spokojnie i miło. Do czasu? Jeśli masz w domu nastolatka, to czasem naprawdę masz wrażenie, że mieszkasz z kosmitą ? kimś niepojętym, dziwacznym, oderwanym od normalnego życia (a na pewno od sprzątania czy pomagania mamie).
Czy ze zbuntowanym nastolatkiem w ogóle da się dogadać? Jak sobie poradzić z tym, że przestajemy być dla niego autorytetem? Wymagać czy machnąć ręką? Jak opanować swój niepokój? ? takie wątki będą się pojawiać na naszym warsztacie. Celem warsztatu jest wyposażenie uczestniczek w wiedzę i narzędzia, które pozwolą im udać się do domów z poczuciem, że nastolatka można zrozumieć i? polubić.

Prosimy o potwierdzanie udziału tel. 226222517 lub na : warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Prowadzenie: Katarzyna Wilczek ? absolwentka Szkoły Psychoterapii Ośrodka Intra w Warszawie oraz Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej. Z Centrum Praw Kobiet współpracuje od 2015 roku.

Tizanidine Online
Buy Motrin
Buy Robaxin Online
Emla

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii