25 i 26.08 weekendowy kurs WenDo dla zaawansowanych

Dla kobiet które już były na WenDo (ciąg dalszy)

Warsztat OTWARTY ŚWIAT – autorski warsztat dla kobiet absolwentek kursu podstawowego WenDo

Warsztat 14 godzinny – zajęcia prowadzone w oparciu o metodę WenDo, techniki dramowo-teatralne, symbolikę ciała, z elementami wiedzy z zakresu literatury kobiecej, oraz dietetyki i fitoterapii.

W programie szkolenia:
*doskonalenie umiejętności z zakresu samoobrony fizycznej, psychicznej i słownej *poznanie nowych technik samoobrony *praca z głosem w aspekcie samoobrony *doskonalenie umiejętności stawiania granic z poszanowaniem granic innych osób *doskonalenie umiejętności szybkiego podejmowania decyzji adekwatnej do sytuacji w oparciu o posiadane zasoby *doskonalenie umiejętności skutecznej komunikacji *praca nad tematem kreatywnego rozwiązywania konfliktów *praca z źródłami inspiracji w oparciu o dostępną literaturę *nabycie podstawowej wiedzy potrzebnej do stworzenia ziołowej apteczki pierwszej pomocy *doskonalenie technik relaksacyjnych *doskonalenie umiejętności podejścia do problemu z uważnością, odwagą i wewnętrznym spokojem *praca nad tematem stwarzania sobie bezpiecznej i wspierającej przestrzeni

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 25 i 26 sierpnia w godz. 10 – 17.00
? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa
?ZAPISY: na adres e-mail z podaniem nazwy warsztatu i daty: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie: 226222517. Prosimy o podanie swojego numeru tel. kontaktowego.

?Prosimy przyjść w stroju wygodnym, luźnym, umożliwiającym swobodne poruszanie się. Konieczne jest obuwie sportowe (wiązane) na zmianę.

 

Prowadząca:

Liliana Otręba – pedagożka, doświadczona trenerka WenDo, mentorka, animatorka, instruktorka symboliki ciała i improwizacji. Ukończyła szereg szkoleń i kursów min. z zakresu komunikacji, technik dramowych, mentoringu, pracy z ciałem, rozwiązywania konfliktów i mediacji, procesów grupowych, sztuki – jako narzędzia w procesie dokonywania pozytywnej zmiany społecznej, improwizacji oraz Teatru Forum. W swojej pracy wykorzystuje różne metody: WenDo, dramę, Teatr Forum, symbolikę ciała i improwizację taneczną. Jako trenerka współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, firmami, instytucjami państwowymi i kulturalnymi, uczelniami wyższymi.

Feldene Online
Buy Norflex Online
Cafergot
Buy Toradol without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii