14.09 i 15.09, WenDo- warsztat samoobrony i asertywności dla kobiet

Akademia Mocy Kobiet zaprasza na wiosenny kurs samoobrony i asertywności dla ?Kobiet WenDo?.

Kurs obejmuje samoobronę fizyczną, psychiczną i słowną.

WenDo nie jest sztuką walki, ale ? metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet ?uczącą zachowań asertywnych oraz technik samoobrony, które w razie zagrożenia pozwolą kobietom w różnych sytuacjach skutecznie się bronić .

Warsztaty są ?BEZPŁATNE? dla uczestniczek, pierwszeństwo w zapisach na zajęcia mają Klientki Centrum Praw Kobiet.

?Udział w warsztatach możliwy tylko na całości zajęć (12 h) we wszystkich wskazanych terminach. Nie można dołączyć do grupy w kolejnym dniu zajęć!

? KIEDY:  14-15 września, godziny: 10.00-17.00
? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

?ZAPISY: na adres e-mail z podaniem nazwy warsztatu i daty: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie: 226222517. Prosimy o podanie swojego numeru tel. kontaktowego.

?Prosimy przyjść w stroju wygodnym, luźnym, umożliwiającym swobodne poruszanie się. Konieczne jest obuwie sportowe (wiązane) na zmianę.

?Zajęcia prowadzi:
Liliana Otręba – pedagożka, doświadczona trenerka WenDo, mentorka, animatorka, instruktorka symboliki ciała i improwizacji. Ukończyła szereg szkoleń i kursów min. z zakresu komunikacji, technik dramowych, mentoringu, pracy z ciałem, rozwiązywania konfliktów i mediacji, procesów grupowych, sztuki – jako narzędzia w procesie dokonywania pozytywnej zmiany społecznej, improwizacji oraz Teatru Forum. W swojej pracy wykorzystuje różne metody: WenDo, dramę, Teatr Forum, symbolikę ciała i improwizację taneczną. Jako trenerka współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, firmami, instytucjami państwowymi i kulturalnymi, uczelniami

Norflex Online
Buy Cafergot
Buy Topamax Online
Emla

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii