5 grudnia Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Drogie Wolontariuszki i Wolontariusze,

Dziś Wasze święto  – Międzynarodowy Dzień Wolontariusza i okazja, aby Wam podziękować za czas, trud i serce, które wkładacie w pracę na rzecz Centrum Praw Kobiet. Serdecznie dziękuję, że swoją wiedzą i doświadczeniem wspieracie nas w realizacji misji i celów, które leżą u podstaw działalności Centrum Praw Kobiet.

Mimo codziennych obowiązków znajdujecie czas i siłę aby pomagać kobietom, które w swoim życiu doświadczyły wiele zła, cierpienia, bólu. Robicie to bez zbędnych słów, bez narzekania, za to ze zrozumieniem, cierpliwością, empatią i szacunkiem dla kobiet. Wiem, że to niezwykle trudna praca, w której mierzycie się z ludzkim dramatem, uczestniczycie w intymnej i wrażliwej relacji z drugim człowiekiem. Tym bardziej jestem pełna uznania i szacunku dla Waszej bezinteresowności i zaangażowania.   To, co robicie jest nieocenione,  jest przejawem szlachetnej wrażliwości, wielkiego serca, empatii i troski o dobro innych.

Jeszcze raz gorąco dziękuję za wsparcie, które dajecie Fundacji i życzę  Wam zdrowia, cierpliwości, radości i jak najwięcej pozytywnej energii, którą przekazujecie innym.

Urszula Nowakowska

Prezeska Fundacji Centrum Praw Kobiet

Imitrex Online
Buy Maxalt
Tizanidine
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii