7.05 // Kobiecy krąg: silniejsze razem

? Akademia Mocy Kobiet zaprasza na spotkanie online: Kobiecy krąg: Silniejsze razem

?Czas pandemii to czas trudny dla nas wszystkich. Zamknięcie w czterech ścianach wywołuje silne emocje, konflikty i inne trudne sytuacje.
? Rzeczywistości związanej z wirusem na razie nie zmienimy, ale możemy wpłynąć na to, jak ją przeżywamy. Możemy poszukać wsparcia i towarzyszenia w tym, co trudne i mieć poczucie, że nie jesteśmy z tym całkiem same. Pomaga w tym możliwość bycia wysłuchaną, szansa podzielenia się tymi emocjami i przeżyciami, które są w nas żywe i bycia przyjętą z empatią, uważnością i życzliwością.
???Pracując w oparciu o Porozumienie bez Przemocy, widzimy wartość w dialogu z innymi, i wiemy, że gotowość do szukania porozumienia zaczyna się od dialogu z samym sobą i budowania swojej siły dzięki otrzymywanemu wsparciu.
? Dlatego zapraszamy na 2-godzinne spotkanie online ?Kobiecy krąg: Silniejsze razem?, które odbędzie się w najbliższy czwartek 7 maja o godzinie 11:00.
?Pomimo że będzie to spotkanie wirtualne, usiądziemy wspólnie w kręgu, w którym każdy głos jest tak samo ważny i będziemy siebie nawzajem słuchać – bez przerywania, bez doradzania, bez oceniania. Obdarzymy się za to uważnością, otwartym sercem i wzajemnym wsparciem.

? Aby każda miała przestrzeń na bycie wysłuchaną, spotkamy się w kameralnym gronie 25 osób.
?Zgłoszenia przyjmujemy do środy godz. 22.00 pod adresem: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
? Spotkanie odbędzie się na zoomie, zapisane osoby otrzymają mailem link i hasło do spotkania.

Spotkanie poprowadzą Joanna Berendt i Aneta Stępień-Proszewska.

?Joanna Berendt ? jestem certyfikowaną trenerką i mediatorką Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication, NVC), akredytowanym coach ICF PCC oraz certyfikowaną trenerką Pozytywnej Neuroplastyczności wg Ricka Hansona. Aktywnie działam na rzecz tworzenia systemów, relacji w oparciu o dialog, wzajemny szacunek, zaufanie, współpracę oraz harmonijne wykorzystanie wewnętrznego potencjału jednostek.
Moje obszary specjalizacji to: rozwiązywanie konfliktów, mediacje, konstruktywna komunikacja, coaching. Wierzę, że dialog, wzajemny szacunek, zaufanie oraz współpraca mogą być fundamentami życia społecznego, rodzinnego i zawodowego. www.nvclab.pl oraz www.nvccoaching.pl

?Aneta Stępień-Proszewska – jestem trenerką umiejętności interpersonalnych, doradcą ds. rozwoju ludzi i organizacji oraz akredytowanym coachem PCC ICF. Zasiadam w kręgach i trzymam kręgi kobiet oraz kręgi empatii. Jako Ambasadorka Empatii i trenerka w nurcie Nonviolent Communication pomagam innym żyć w równowadze i zgodzie ze sobą oraz tworzyć harmonijne relacje z innymi.
Interesuje mnie człowiek, jego motywacje i uwikłania. Wierzę, że wszystko co robimy ma głęboki indywidualny sens, nawet jeśli go czasem trudno dostrzec. Jestem przekonana, że pokój na świecie zaczyna się od spokoju wewnętrznego w każdym z nas.

Buy Feldene
Buy Motrin Online
Zanaflex
Buy Topamax without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii