9.03 Mówić od serca – warsztat dla mam nastolatków

Akademia Mocy Kobiet prowadzona przez Centrum Praw Kobiet zaprasza na bezpłatny warsztat dla mam nastolatków
?Mówić od serca?.

? Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10

Rozmowa z nastolatkiem bywa jak stąpanie po rozżarzonych węglach: czasem udaje się miło pogadać, ale czasem o byle co jest obraza, awantura i trzaśnięcie drzwiami? Jak zatem rozmawiać, żeby się dogadać? Jak dochodzić do kompromisu? Jak się umawiać i czy w ogóle warto się umawiać? Co zamiast kar i gróźb?

Jeśli chcesz się zastanowić nad tym, jak się z nastolatkiem komunikujesz i co mogłabyś poprawić lub zmienić ? zapraszamy na warsztaty.

Będziemy ćwiczyć aktywne słuchanie. Przyjrzymy się naszym własnym uczuciom, żeby zrozumieć, co tak naprawdę utrudnia nam zrozumienie nastolatka. Czy to lęk, że dokona złego wyboru? Czy złość, że chce postawić na swoim? A może upokorzenie, bo czujemy, że inni są dla niego ważniejsi? Będziemy ćwiczyć
mówienie bez przemocy, bo często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo przemocowego języka używamy?

Prowadzenie warsztatu- Katarzyna Wilczek ? absolwentka Szkoły Psychoterapii Ośrodka Intra w Warszawie oraz Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej. Z CPK współpracuje od 2015 roku.

Współprowadzenie ? Katarzyna Jodłowska, szkoląca się w Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej Ośrodka Intra.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności tel. 226222517 lub mail. warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Imitrex Online
Buy Tizanidine Online
Cafergot
Buy Aceclofenac without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii