Erotynki – kolażowe, kobiece kartki na walentynki // Kraków, 11.02

Akademia Mocy Kobiet serdecznie zaprasza na warsztat „Erotynki – kolażowe, kobiece kartki na walentynki”, który odbędzie się 11 lutego od godziny 18:00 w pracowni Centrum Praw Kobiet w Krakowie (ul. Dunajewskiego 5). Warsztaty skierowane są do wszystkich, które pragną wniknąć w świat kolażu, a przy okazji w przyjaznym kobiecym gronie porozmawiać o erotyce, miłości i okolicach. Na warsztatach będzie można odkryć własną siłę kreowania i wyzwolić się w formie, kształcie i przekazie – a wstępem do tego będzie czytanie na głos feministycznej lektury. Warto przynieść stare gazety czy fotografie, z których będzie można wyciąć czy wytargać potrzebne kawałki kolaży. Resztę materiałów zapewniamy!
Warsztaty poprowadzi Agata Miętus związana z krakowskim oddziałem Centrum Praw Kobiet od początku jego istnienia. Obecnie studiuje International Business, ale w wolnym czasie interesuje się sztuką i wszelakimi formami wyrażania swojego jestestwa.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestniczki zapraszamy do Pracowni Centrum Praw Kobiet przy ulicy Dunajewskiego 5, wejście D, I piętro. Zapisy: cpk_krakow@cpk.org.pl

 

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii