Ewa Chodakowska nagrodzona „Gwiazdą Dobroczynności” magazynu Olivia

Ewa Chodakowska została laureatką Nagrody Specjalnej partnera głównego Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” – magazynu Olivia! Gratulujemy!

Dzięki wsparciu Ewy Chodakowskiej i stworzonej przez nią marki #MissionSwim, od 2018 roku przekazano ponad 200 000 złotych na rzecz naszej fundacji. Pieniądze pochodziły ze sprzedaży kostiumów kąpielowych zaprojektowanych m.in. przez trenerkę. Wsparcie finansowe pozwala Fundacji realizować kompleksową pomoc dla kobiet doświadczających przemocy m.in. dla podopiecznych i dzieci ze schroniska ?SOW-a?. Miejsce to jest nie tylko ostatnią deską ratunku, ale również szansą na rozpoczęcie nowego, wolnego od przemocy i godnego życia.

Swoje honorarium za sesję dla marki W.Kruk trenerka również przeznaczyła na Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia przy CPK. Jak mówiła w wywiadzie dla magazynu ?Wysokie Obcasy?: To dom dla kobiet, które uciekły przed przemocą, tzw. bezpieczny dom, którego adresu nikt nie zna. Liczę na to, że on będzie stał pusty, ale na razie to tylko marzenie, bo pusty nie jest. Pomyśl, jakie to straszne, że musisz tworzyć domy bez adresu, żeby ochronić kobiety.

Ewa Chodakowska wspólnie z mecenas Anną Łowicką, poprosiły o zgłaszanie się adwokatów i radców prawnych, którzy pro bono udzielą pomocy prawnej poszkodowanym kobietom. Na jej apel odpowiedziało trzysta osób, a ich adresy i numery telefonów trenerka opublikowała na swoim Facebooku.

Buy Tizanidine
Buy Arcoxia Online
Robaxin
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii