Gdańsk: Grupa wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy

Centrum Praw Kobiet ? Oddział w Gdańsku zaprasza na grupę psychoedukacyjną dla kobiet doświadczających przemocy. Oferta skierowana jest do wszystkich kobiet, które znalazły się w trudnej sytuacji związanej z przemocą, chcą zdobyć wiedzę, jak sobie radzić w takich sytuacjach, potrzebują wsparcia i zrozumienia.

Jeżeli:
? doświadczasz lub doświadczałaś jakiejkolwiek formy przemocy
? niepokoi Cię sposób, w jaki jesteś traktowana
? poszukujesz wsparcia i wzmocnienia
? chcesz skończyć z poczuciem osamotnienia i izolacji
zapisz się do Grupy Wsparcia dla Kobiet Doświadczających Przemocy!

Podczas spotkań będziesz mogła: dowiedzieć się więcej o przemocy, sposobach jej zapobiegania i Twoich prawach, podzielić się swoimi doświadczeniami, zostać wysłuchaną przez kobiety znajdujące się w podobnej sytuacji, wzmocnić poczucie własnej wartości, nabrać sił do zmiany swojej sytuacji.

Informacje organizacyjne:

Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, w środy, w godzinach 17:00 – 19:30, w Centrum Praw Kobiet ? Oddział w Gdańsku, ul. Gdyńskich Kosynierów 11, 80-866 Gdańsk. Planowanych jest 21 spotkań grupy, grupa trwać będzie 5 miesięcy. Pierwsze spotkanie grupy planowane jest na środę 13 czerwca (godz. 17:00 – 19:30).
Grupa ma charakter zamknięty i może liczyć maksymalnie 15 osób.
Uczestnictwo jest dobrowolne i bezpłatne.

Zapisy:

Udział w grupie jest możliwy po indywidualnej konsultacji z osobą prowadzącą.

W celu zapisania się na indywidualną konsultację z osobą prowadzącą grupę należy zadzwonić pod numerem telefonu: 58 341 79 15 lub zapisać się osobiście w biurze Centrum Praw Kobiet ? Oddział w Gdańsku przy ulicy Gdyńskich Kosynierów 11 w godzinach otwarcia oddziału (poniedziałek-czwartek 10:00-18:00, piątek 10:00-15:00).

Osoba prowadząca:
Kalina Halemba ? ukończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz szkolenia m.in. z zakresu interwencji kryzysowej i pracy z osobami doświadczającymi przemocy (Zespół Placówek Specjalistycznych w Gdyni), terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (Centrum Rozwiązań w Gdyni), rodziny w kręgu przemocy. Aktualnie szkoli się z zakresu Psychotraumatologii Praktycznej, Otwartego Dialogu oraz Studium Asystenta Środowiskowego. Pełni funkcję asystentki środowiskowej w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Kryzysami Psychicznymi ?Przyjazna Dłoń, gdzie pracuje w ramach gdańskiego modelu deinstytucjonalizacji usług świadczonych na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi. Pracuje również w Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni z osobami dotkniętymi kryzysami psychicznym. Od ponad roku udzielała się wolontarystycznie w Centrum Praw Kobiet, udzielając wsparcia i pomocy psychologicznej kobietom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. W przeszłości była związana z m.in.: Domem Pomocy Społecznej w Sopocie, Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej „Glanik”, Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej „Mrowisko”, Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza w Gdańsku, Centrum Współpracy Młodzieży w Gdyni.

Organizatorzy: Fundacja Centrum Praw Kobiet – Oddział Gdańsk.
Dofinansowano ze środków Funduszu Feministycznego.

Cafergot Online
Buy Motrin
Buy Zanaflex Online
Robaxin

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii