GRUPA WSPARCIA DLA KOBIET Z DOŚWIADCZENIEM PRZEMOCY

GRUPA WSPARCIA DLA KOBIET Z DOŚWIADCZENIEM PRZEMOCY / CPK GDAŃSK

 

Centrum Praw Kobiet ? Oddział w Gdańsku zaprasza na psychoedukacyjną grupę wsparcia dla kobiet z doświadczeniem przemocy.

Oferta skierowana jest do wszystkich kobiet, które doświadczają lub doświadczały przemocy w przeszłości, które chcą zdobyć wiedzę o mechanizmach przemocy i swoich prawach, dowiedzieć się, jak chronić przed przemocą siebie i swoich bliskich, uzyskać wsparcie oraz poznać inne kobiety będące w podobnych sytuacjach.

 

Jeżeli:

 • doświadczasz lub doświadczałaś w przeszłości jakiejkolwiek formy przemocy,
 • niepokoi cię sposób, w jaki jesteś traktowana,
 • poszukujesz wsparcia i wzmocnienia,
 • chcesz skończyć z poczuciem osamotnienia i izolacji,

zapisz się do Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy!

 

Podczas spotkań będziesz mogła: dowiedzieć się więcej o przemocy, sposobach jej zapobiegania i twoich prawach, podzielić się swoimi doświadczeniami, zostać wysłuchaną przez kobiety znajdujące się w podobnej sytuacji, wzmocnić poczucie własnej wartości, nabrać sił do zmiany swojej sytuacji.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

 • Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, w czwartki, w godzinach 17:00 – 19:30, w Centrum Praw Kobiet ? Oddział w Gdańsku, ul. Gdyńskich Kosynierów 11/2, 80-866 Gdańsk.
 • Planowanych jest 20 spotkań grupy, grupa trwać będzie 5 miesięcy.
 • Pierwsze spotkanie grupy planowane jest na czwartek 28 lutego (godz. 17:00 – 19:30).
 • Grupa ma charakter zamknięty i może liczyć maksymalnie 15 osób.
 • Uczestnictwo jest dobrowolne i bezpłatne.

 

ZAPISY:

 • Udział w grupie jest możliwy po odbyciu indywidualnej konsultacji z osobą prowadzącą.
 • W celu zapisania się na indywidualną konsultację z osobą prowadzącą grupę, należy zadzwonić pod numerem telefonu: 58 341 79 15 lub zapisać się osobiście w biurze Centrum Praw Kobiet ? Oddziału w Gdańsku przy ulicy Gdyńskich Kosynierów 11/2 w godzinach otwarcia sekretariatu (poniedziałek-czwartek 10:00-18:00, piątek 10:00-15:00).

 

OSOBA PROWADZĄCA:

Kalina Halemba ? magister psychologii, psychologię ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Szkoliła się z zakresu interwencji kryzysowej i pracy z osobami doświadczającymi przemocy (Zespół Placówek Specjalistycznych w Gdyni) oraz pracy z osobą po doświadczeniu traumatycznym (Zespół Placówek Specjalistycznych w Gdyni), Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Centrum Rozwiązań w Gdyni), Rodziny w kręgu przemocy, Studium Asystenta Środowiskowego oraz Otwartego Dialogu. Aktualnie szkoli się z zakresu Psychotraumatologii Praktycznej (Pomorskie Centrum Psychotraumatologii) oraz psychoterapii w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Pracuje jako asystentka środowiskowa w ramach Gdańskiego Modelu Deinstytucjonalizacji Usług Świadczonych na rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi oraz jako psycholożka w projekcie Ośrodek Wsparcia Rodzin w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Kryzysami Psychicznymi ?Przyjazna Dłoń?.

Współpracuje z Centrum Praw Kobiet od października 2016, gdzie udziela indywidualnej pomocy psychologicznej, prowadzi grupy wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy oraz uczestniczy w spotkaniach grup roboczych w ramach współpracy Centrum Praw Kobiet z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie.

W przeszłości była związana z m.in.: Domem Pomocy Społecznej w Sopocie, Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej ?Glanik? oraz Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej ?Mrowisko?, Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza w Gdańsku, Centrum Współpracy Młodzieży w Gdyni. Pracowała w Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni z osobami dotkniętymi kryzysami psychicznym.

 

Organizatorki: Fundacja Centrum Praw Kobiet – Oddział Gdańsk.

Sfinansowano ze środków Vichy ?Siła Kobiet?.

Mobic Online
Buy Indometacin
Robaxin
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii