JOGA mocy i urody-przyjdź na zajęcia w każdą środę!

Chcesz się czuć promiennie, mieć energię i po prostu poczuć, że żyjesz?

Centrum Praw Kobiet i Akademia Mocy Kobiet serdecznie zaprasza kobiety w każdym wieku na zajęcia ?JOGA mocy i urody?
Wewnętrzna MOC jest odkryciem w sobie przestrzeni spokoju, odwagi i miłości.
Zaś URODA, to promienność, która zauważą wszyscy wokół nas.

Do szczęśliwego życia potrzebujemy wewnętrznej mocy i promiennej urody!

Masz poczucie braku wpływu na swoją moc i poziom energii, usprawiedliwiasz się trudną sytuacją, negatywnymi okolicznościami zewnętrznymi? Tak postępuje większość z nas, bo nasze umysły mają tendencję do negatywizmu.
Ale możesz zadbać o pozytywną stroną myślenia i wypracować zrównoważony sposób patrzenia na świat!

?JOGA, którą oferujemy daleko wykracza poza rozciąganie i wzmacnianie ciała. W każdym ćwiczeniu mamy element pracy z umysłem i poznawania siebie.
Uczymy się odkrywać prawdziwą siebie, zdobywamy bezcenną wiedzę i energię, które pozwolą nam na poruszanie się z gracją i lekkością w codzienności.

Program domowych ćwiczeń ?5 – 5 ? 5? będzie Was wzmacniał na co dzień ? przyjdźcie i zapoznajcie się z nim.

? KIEDY: w każdą środę oprócz dni świątecznych, w godzinach 18.15 ? 19.45.
? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa
?BILETY: ONLINE: https://jogamocyiurody.evenea.pl/ lub przelewem na numer konta CPK: 18 1020 1156 0000 7302 0095 8587 (przy przelewie konieczne jest zapisanie się poprzez e-mail: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie 22 622 25 17.)*
?KOSZT: pojedyncze wejście: 25 zł /osoby. Karnet miesięczny na 4 wejścia: 90 zł/ osoby.
Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń. Można uczestniczyć w pojedynczych zajęciach. Dochód z warsztatów przeznaczony jest na pomoc kobietom doświadczającym przemocy i ich dzieciom.

?KTO PROWADZI?
Ola Duda ? nauczycielka jogi, instruktorka certyfikowana przez amerykański Instytut Badań Jogi Kundalini, doświadczona także w stylu Hatha Jogi oraz Sri Sri Jogi, entuzjastka propagowania zasad jogi na co dzień i w miejscu pracy, coacherka w dziedzinie technik jogi. Od 15 lat ćwiczę, uczę, obserwuję, oddycham, szukam, znajduję, przyjmuję, oddaję i zmieniam. Z radością odkrywam zmiany w sobie, z radością również dzielę się swoim doświadczeniem proponując własny program rozwoju osobistego oparty na jodze.

O NAS Warsztat odbywa się w ramach projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet. Sprawdź kalendarz warsztatów na naszej stronie: www.cpk.org.pl

POCZUJ Z NAMI MOC PŁYNĄCĄ Z KOBIECEJ SPOŁECZNOŚCI

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania treningu.

Norflex Online
Buy Maxalt
Indometacin
Buy Aceclofenac without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii