ODWOŁANY // Kobieca przestrzeń: spotkania w ruchu i słowie // 21.10 Warszawa

Warsztat został odwołany
Zapraszamy na cykl „Kobieca przestrzeń w ruchu i w słowie”. W ramach 4 spotkań poruszymy się z następującymi tematami:

  • Powrót do ciała. Powrót do siebie.
  • Ugruntowanie jako droga ku mocy.
  • Celebrując czułość – o byciu dobrą dla samej siebie.
  • Wolność ekspresji

Cykl bazuje na świadomej pracy z ciałem i ruchem, każde spotkanie opiera się o doświadczenia ruchowe bazujące na uważności, elementach Analizy Ruchu LMBS oraz terapii tańcem i ruchem.

Po części ruchowej utworzymy wspólnie kobiecy krąg, w którym każda z Was będzie miała możliwość podzielenia się refleksją z pozostałymi uczestniczkami, w nieoceniającej, bezpiecznej atmosferze.

Możesz wziąć udział w całym cyklu, możesz też przyjść na pojedyncze spotkanie. Doświadczenie taneczne nie jest wymagane, podążamy za sobą i swoimi ciałami, a nie za żadną konkretną techniką ruchu.

Prowadząca: Aleksandra Modzelewska – absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, doktorantka w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej UW. Ukończyła specjalizację wspieranie rozwoju osobowości, co pozwoliło jej rozwinąć podstawowe kompetencje trenerskie. Realizowała szkolenia z umiejętności miękkich dla dzieci i młodzieży, a także dla grup biznesowych. W trakcie studiów odbywała praktyki w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej dla młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Aktualnie, podczas różnorodnych warsztatów i szkoleń, zdobywa wiedzę z zakresu Terapii Tańcem i Ruchem oraz Analizy Ruchu Laban Bartenieff, a także ubiega się o tytuł Praktyka Dialogu Motywującego. Od wielu lat pasjonuje się tańcem, od trzech lat tańczy tango argentyńskie. Interesuje się także jogą, medytacją oraz szeroko pojętą filozofią Wschodu.

Koszt: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Terminy: 21.10, 28.10, 4.11, 18.11

Godziny: 18:00 – 20:00

Lokalizacja: ul. Piękna 66A lok. 10, Warszawa

ZAPISY: https://forms.gle/m3T2772zXocjT9PD7

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.

*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń

Zasady bezpieczeństwa:

  • przed warsztatem zostanie przeprowadzona ankieta zdrowotna
  • zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk
  • prosimy o posiadanie maseczek

Na warsztaty zapraszamy osoby zaszczepione.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii