Mamy zaproszenia na Akademię Wiedzy i Sukcesu: SUKCES JEST KOBIETĄ” 2017

Drogie Panie,

Fundacja otrzymała kilka bezpłatnych wejściówek dla Klientek Fundacji na konferencję AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU: SUKCES JEST KOBIETĄ 2017. Konferencja odbędzie się w najbliższy weekend – poniżej szczegółowe informacje. Panie, które chcą otrzymać wejściówkę prosimy o kontakt z organizatorem: wysłanie maila z imieniem i nazwiskiem na adres: projekt.sukces@gmlifestyle.pl.

Informacje o konferencji:

AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU 2017
Po raz pierwszy premierze rocznika „Sukces jest Kobietą” (4. edycja w tym roku) będzie towarzyszyć 2-dniowa Akademia Wiedzy i Sukcesu 25 i 26 listopada. Jej uczestniczki będą mieć okazję do nabycia, m.in. praktycznej wiedzy pomocnej w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

 Książka „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja” to zbiór kilkudziesięciu wywiadów z przedsiębiorczymi Polkami, które w ekskluzywnych rozmowach, odtajniają historie budowania swoich firm i marek. To także zbiór bardzo trafnych uwag i spostrzeżeń na temat kobiecej przedsiębiorczości i kobiet na rynku pracy, w ogóle.

 – Rozmowy w tej edycji ?Sukces jest Kobietą?, to prawdziwa skarbnica wiedzy i kilkadziesiąt „case studies”, które są przykładem m.in. tego jak biznes rozpocząć, przetrwać chwile kryzysu czy jak potencjał firmy rozwinąć. To unikalna wiedza! – mówi Anna Chodacka-Penier, kierownik projektu, z Grupy Medialnej Lifestyle.  – „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja” to potężna dawka motywacji do działania – dodaje.

W tym roku, po raz pierwszy, premierze publikacji będzie towarzyszyć 2-dniowa Akademia Wiedzy i Sukcesu. – Akademia, to kolejny z elementów projektu „Sukces jest Kobietą”, który wdrażamy w życie. Oprócz dużej dawki motywacji i inspiracji, które można znaleźć co roku w książce, chciałyśmy dać kobietom także praktyczną wiedzę jak do budowania własnego biznesu się zabrać i z jakich rozwiązań skorzystać, kiedy już go prowadzimy – mówi Anna Chodacka – Penier. – Całość jest okraszona praktycznymi poradami z zakresu dietetyki i urody.

Pierwsza edycja Akademii Wiedzy i Sukcesu, obfituje w znakomitych fachowców z takich dziedzin, jak m. in.: IT, budowa marki osobistej, dietetyki, prawa i księgowości.

AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU 2017 – PRELEKCJE/WYKŁADY
25.11, SOBOTA

*URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO – Sławomir Kotylak, ?Case study pozytywnych działań w zakresie przedsiębiorczości na poziomie samorządu oraz reklama turystycznych walorów regionu?

*OLGA WILIŃSKA (IBI.PL) Reklama online czy offline?

*MONIKA TOCZYŃSKA (Prezes Kancelarii Audix Polska sp. z o.o.) ?Jakie zagrożenia niesie za sobą jednoosobowa działalność gospodarcza. Dlaczego warto zastanowić się nad założeniem spółki??

*BEATA GOGULSKA (TRENER, COACH, PRZEDSIĘBIORCA) „Pewność siebie to klucz do sukcesu!”

*AGNIESZKA KLUCZKA (Agnieszka Kluczka Consulting) ?3 kroki do niezależności finansowej wśród Kobiet’?

*GRUPA KOTRAK – Tomasz Brodziak: ?Dywersyfikacja produktów i rynków czynnikiem stabilnego wzrostu?

11.00 ? 17.00 – całodzienne konsultacje z dr Agnieszką Szpakowską ? specjalistką z ramienia marki Amaderm i analiza stanu skóry przy użyciu profesjonalnego sprzętu kosmetologicznego.

AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU 2017 26.11, NIEDZIELA

*SUPERBRANDME by KATARZYNA DOMAŃSKA ?Skuteczne budowanie marki osobistej?

*ANETA STRELAU, dietetyczka kliniczna ?Obalamy dietetyczne mity, które często pojawiają się w mediach i zdradzamy dlaczego diety nie działają?

*DOROTA BRACHA (EDUVISION24.PL) ?Rola edukacji finansowej w drodze do sukcesu firmy na rynku?

*Joanna Szczepaniak, autorka książki ?Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali? ?Vademecum motywacji: Jak zacząć żyć na własnych zasadach??

Dla wszystkich uczestniczek niespodzianki przygotowała marka Amaderm, producent dermokosmetyków.

 Patroni i partnerzy projektu: Róża Thun, Centrum Praw Kobiet, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Radio Kolor!, portalmedialny.pl., Honorowy Patronat Prezydenta Słupska Roberta Biedronia

Imitrex Online
Buy Tylenol Online
Motrin
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii