Nauka angielskiego za darmo przez cały rok!

Akademia Mocy Kobiet oraz ELLA Language Sp. z o.o. oferująca kurs języka angielskiego online zapraszają do darmowej nauki angielskiego na platformie internetowej.

https://ellalanguage.com/pl/

 

Stworzony od podstaw kompleksowy program nauki języka angielskiego umożliwia rozwijanie umiejętności na różnych poziomach zaawansowania. Każdy poziom to kilkaset ćwiczeń oraz plików audio, które pozwolą Ci nauczyć się nowych słów, konstrukcji gramatycznych czy idiomów w szybki i niestandardowy sposób.

 

Rozwijaj wszystkie umiejętności związane z posługiwaniem się językiem. Poznawaj nie tylko nowe słownictwo, sformułowania i reguły gramatyczne, ale przede wszystkim ucz się poprawnie wykorzystywać je w codziennej komunikacji i różnorodnych kontekstach.

Aby uzyskać dostęp do kursu, należy zarejestrować się na stronie ELLA Language https://ellalanguage.com/pl/nauka-jezyka-angielskiego-online/

Po rejestracji (należy podać imię, e-mail i wymyślić hasło) trzeba zalogować się do portalu i wybrać kurs General English. Następnie należy wejść na zakładkę Settings i wpisać kod bezpłatnego dostępu (instrukcja jak skorzystać z kodu jest tutaj: https://ellalanguage.com/pl/faq/mam-kod-znizkowy-jak-go-uzyc/). Na końcu, aby zatwierdzić użycie kodu należy wcisnąć „Buy”, ale przy zastosowaniu bezpłatnego kodu cena będzie wynosiła 0 zł dlatego nie zostaniecie Państwo poproszeni o zapłatę. Jeśli kod zostanie użyty poprawnie na tej samej stronie przy nazwie General English pojawi się komunikat „Your subscription ends on…” (czyli twoja subskrypcja jest ważna do…).

 

Aby uzyskać kod bezpłatnego dostępu: zgłoś swój udział w Sekretariacie CPK, zadzwoń 226222517 lub napisz warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

 

Kod należy aktywować do 1 października 2019 roku!

 

Tizanidine Online
Buy Cafergot
Topamax
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii