Sounds Like Women czyli siła głosu kobiet! ZBIÓRKA❤️

„Sounds Like Women” to międzynarodowy projekt muzyczno-społeczny, stworzony przez Luizę Staniec, kompozytorkę i producentkę muzyczną. Poprzez 12 piosenek, napisanych i wyprodukowanych przez Staniec, a zainspirowanych historiami kobiet i wykonanych przez wokalistki z różnych krajów „dajemy głos” tym, którzy tego głosu nie mają.

Projekt będzie realizowany w trzech minialbumach przez dwa lata. W „Sounds Like Women” zaangażowały się artystki z Gruzji, Hiszpanii, Węgier, Francji, Rosji, Turcji, Iranu, Wielkiej Brytanii, Polski (Ewelina Flinta). Piosenką promującą pierwszą płytę „Without Violence & of All Colours” jest „Tell Me Why” zaśpiewana przez Ewelinę Flintę.

Wszystkie zyski ze sprzedaży płyt (pierwszy minialbum można ściągać także przez iTunes) przeznaczone zostaną na bezpłatne warsztaty i zajęcia muzyczno-terapeutyczne.

Jaki jest cel projektu?

Celem jest szerzenie świadomości o najważniejszych obecnie problemach kobiet na świecie. Przemoc wobec kobiet i nierówność płci oraz dyskryminacja ze względu na pochodzenie niestety nie zniknęły w XXI wieku. Kobiety często o tym nie mówią, bo się boją, wstydzą, uważają, że to nic nie zmieni. Naszym celem jest mówienie o trudnych dla kobiet tematach poprzez piękne piosenki. Chcemy, by wzbudziły ludzkie emocje i wpłynęły na zmianę świadomości o wspomnianych problemach kobiet. Miejmy nadzieję, że te utwory będą grane w mediach, przez co dotrą do wielu ludzi.

Moimi piosenkami dajemy głos kobietom, których historie stały się inspiracją do powstania tych piosenek. Ważne jest, żeby wiedziały, że nie są same, że są wysłuchane. Zależy nam także na proponowaniu rozwiązań, dlatego w dalszej kolejności planujemy warsztaty muzyczne dla kobiet oraz współpracę z organizacjami, które bezpośrednio pomagają kobietom wychodzić z różnych problemów.

Kto tworzy ten projekt?

Projekt tworzą wspaniałe artystki z bardzo różnych krajów i kultur, co daje efekt pojednania, uświadamia, że muzyka nie zna granic, jest międzynarodowym językiem. Ważne jest też to, że kobiety na całym świecie borykają się z takimi samymi problemami. Na pierwszej EP-ce mamy kobiety z Francji, Hiszpanii, Polski, Turcji, Wielkiej Brytanii z korzeniami Kongo i Zimbabwe. Zamysł całego projektu był mój, skomponowałam piosenki, napisałam teksty, zaaranżowałam i wyprodukowałam muzykę.

Wesprzyj projekt poprzez udział w zbiórce na FB – https://www.facebook.com/donate/977059935958951/

 

Norflex Online
Buy Cafergot
Aceclofenac
Buy Arcoxia without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii