Relacje matka – córka. Próba zrozumienia: więzi czy więzy? // Warszawa // 2 grudnia 2023

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w warsztacie #AkademiaMocyKobiet pt.Relacje matka – córka. Próba zrozumienia: więzi czy więzy?
Termin: 2.12.2023, godziny: 17:00 – 20:00

Miejsce: ul. Piękna 66a lok. 10, Warszawa

Więź między matką a córką to jedna z najistotniejszych relacji w życiu kobiety.
Jeśli ważne jest dla Ciebie zrozumienie tej relacji, to zapraszamy na spotkanie 🙂
Spróbujemy prześledzić role, jakie w dzisiejszych czasach wchodzimy, jako matki i córki. Obejrzymy „walizkę“ pakowaną pokoleniowo każdej z nas. Spróbujemy przyjrzeć się temu, jak odnaleźć się w każdej z tych relacji oraz zrozumieć co służy a co nie służy w budowaniu bliskich i ważnych relacji.

KTO PROWADZI: Aga Sugier – absolwentka Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW oraz Wydziału Psychologii SWPS. Skończyła dwuletni staż terapeutyczny organizowany przez Stowarzyszenie OPTA, Fundację Dajemy Dzieciom Siłę oraz Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i  Psychoterapii MOP. W szkole trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego zdobywała doświadczenie oraz umiejętności trenerskie. Przez kilka lat była związana ze Stowarzyszeniem OPTA, gdzie prowadziła warsztaty z profilaktyki uzależnień, przemocy oraz integracji zespołów klasowych, pracując z radami pedagogicznymi oraz rodzicami. Odbyła 2-letni staż w Centrum Psychoterapii w Warszawie.Współtworzyła miejsce przyjazne dla młodych mam, gdzie przez kilka lat prowadziła warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Od ponad 20 – stu lat jest “zawodowym pomagaczem”, dodatkowo swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w domu dziecka,  prowadząc grupy socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych czy w poradni psychologiczno-pedagogicznej.  Obecnie pracuje jako psycholożka w Fundacji Centrum Praw Kobiet  oraz w szkole Montessori.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii