“OBUDŹ SIĘ I WALCZ” — Spotkanie z Izabelą Kamiński // Warszawa // 19 kwietnia 2024

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie #AkademiaMocyKobiet pt.

“OBUDŹ SIĘ I WALCZ” — Spotkanie z Izabelą Kamiński

Termin: 19 kwietnia 2024 w godz. 17:00–19:00,
miejsce: ul. Hoża 57/15, Warszawa
Spotkanie z autorką książki pt. „Koszmar”. To historia 20 lat życia zniewolonej, poniżanej, ośmieszanej i co najgorsze bitej kobiety. Opisana w niej prawdziwa historia jest wręcz niewyobrażalna, ale dla wielu kobiet jest to niestety tragiczna codzienność. Książka nie jest jednak jednoznacznie smutna, bo pokazuje, że mimo dramatycznych wydarzeń jest nadzieja na wyjście z trudnej sytuacji. Autorka wysyła mocny przekaz dla wszystkich kobiet żyjących w podobnych układach jak bohaterka książki, że decydując sie na odejście od sprawcy przemocy nie są skazane same na siebie. Pokazuje, że są ludzie i instytucje, które zawsze im pomogą. Co najważniejsze, ze po takim koszmarnym życiu nadchodzą szczęśliwe momenty. Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą poczuć nadzieję na zmianę lub podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi własnego wychodzenia z przenocowych związków.
Autorka o sobie:
„Urodziłam sie w roku 1978, pochodzę z wielodzietnej rodziny. Mam 2 siostry i brata. W naszym domu zawsze gościł spokój , szacunek i wzajemne zrozumienie. Ukończyłam Technikum ekonomiczne i niestety na trzecim roku przerwalam studia kierunek „Marketing i zarzadzanie”.
Jestem wrażliwa i uczuciowa, pracowita i sumienna. Dążę do wyznaczonego sobie celu. Już jako młoda dziewczyna lubilam: oglądać zachody słońca, długie spacery, spokojną muzykę i filmy romantyczne. Pisanie wierszy to moje ciche hobby. Lubie gotować i piec słodkie pyszności. Przez długie lata cała ja byłam zamknięta, ale od kilku lat jestem szczęśliwą mężatką, która na nowo spełnia swoje marzenia. Od kilku lat na nowo mam kontakt z całą moją rodzina, a moimi najlepszymi przyjaciołmi są dzieci , mąż, rodzice i rodzeństwo. „

Warsztat jest bezpłatny! Obowiązują zapisy: https://forms.gle/4Rz2F94zSnV54arA8

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii