Coaching w CPK Gdańsk – WPIS ARCHIWALNY

Wpis archiwalny, akcja prowadzona była do 2022.

Centrum Praw Kobiet w Gdańsku zaprasza na bezpłatne sesje coachingowe, których celem jest wzmocnienie Klientek, wsparcie w osiągnięciu zamierzonego celu oraz rozwój osobisty i zawodowy.

Czym jest coaching? Coaching to praca oparta na relacji partnerskiej. Osoba prowadząca sesję (Coach) wspiera działania Klientki – bazuje na jej kompetencji i zasobach, konfrontuje cel z rzeczywistością, przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi. Coach pomaga Klientce stawiać cele, pracuje na jej mocnych stronach, pokazuje szeroką perspektywę, wspiera w poszukiwaniu rozwiązań. Warto pamiętać, że coaching nie jest terapią ani rodzajem poradnictwa i nie może być traktowany jako zastępstwo pracy psychologicznej czy psychoterapeutycznej. Coaching to praca Klientki, jej wysiłek w działaniu przy współudziale coacha.

Wpis archiwalny, akcja prowadzona była do 2022.

ZASADY:

  • Sesje odbywają się w trybie indywidualnym (praca 1 na 1);
  • Zapraszamy panie, które ukończyły swój proces terapii lub go nie potrzebują oraz odbyły konsultację wstępną z naszą Specjalistką ds. Wsparcia.
  • Sesje odbywają się w CPK Gdańsk przy ul. Gdyńskich Kosynierów 11/2;
  • Sesje odbywają się w środy od 18:00 do 20:00 oraz piątki od 16:30 do 18:30;
  • Zapisy na sesje prowadzi sekretariat CPK Gdańsk – możesz do nas zadzwonić, napisać wiadomość mailową lub przyjść osobiście;
  • Jedna sesja trwa 45 min. 

Wpis archiwalny, akcja prowadzona była do 2022.

Praca coachingowa to minimum 6 sesji, proponujemy Paniom 6-12 spotkań w zależności od pracy indywidualnej i potrzeb.

Spotkania będą prowadzone przez Agnieszkę Górak – magister psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Sopocie, absolwentkę studiów podyplomowych Coaching i Mentoring Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach.

Wpis archiwalny, akcja prowadzona była do 2022.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii