Zostań przedsiębiorczą kobietą. Zarządzaj uważnie i świadomie swoją karierą-cykl online

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym cyklu 3 warsztatów zdalnych (2, 9 i 16.03.2023) Akademii Mocy Kobiet

  1. “Zostań przedsiębiorczą kobietą. Zarządzaj uważnie i świadomie swoją karierą”

Cykl  przeznaczony  jest dla kobiet, które zarówno pracują na etacie, jak i tych które dopiero wchodzą na rynek pracy i wahają się między założeniem własnej działalności a rozpoczęciem pracy na etacie.

Udział w szkoleniach pozwoli uczestniczkom:
•             zbadać gotowość do założenia własnej firmy
•             poznać blaski i cienie własnego biznesu
•             rozwiązać dylemat zawodowy
•             opracować draft biznes planu
Program i harmonogram cyklu ( w sumie 6h czyli 3 spotkania po 2h):

2.03.2023 czwartek godz. 18:00 – Etat czy własna działalność? a może jedno i drugie na raz?
Na pierwszym szkoleniu omówimy różnice i podobieństwa między etatem a własną działalnością, blaski i cienie pracy na etacie a także plusy i minusy prowadzenia własnej działalności. Uczestniczki dowiedzą się kiedy jest najlepszy moment na założenie własnej działalności, będą miały możliwość zweryfikować czy są w pełnej gotowości do prowadzenia własnej firmy.
9.03.2023 czwartek godz. 18:00   – Działalność zarejestrowana czy nierejestrowana?
Drugie szkolenie będzie poświęcone formą pracy poza etatem. Uczestniczki dowiedzą się z czym wiąże się działalność nie zarejestrowana, czym jest działalność nierejestrowana i jak rozpocząć działalność nierejestrowaną.
16.03.2023 czwartek godz. 18:00   – Technika opracowania biznesplanu . Trzecie szkolenie będzie poświęcone technice tworzenia biznesplanu. Uczestniczki dowiedzą się w jaki sposób napisać biznesplan.

prowadzenie: Justyna Paula Pytko, Executive Coach, właścicielka butikowej agencji rozwoju kariery Lukratywniej.pl, autorka książki „Szukam pracy. Znajdź pracę o której marzysz”, nauczyciel akademicki, trener rekrutacji, mentor i coach kariery. W pracy wykorzystuje swoją kilkunastoletnią praktykę z obszaru HR, komunikacji społecznej, psychologii reklamy i marketingu. We współpracy z Justyną zbadasz swoje naturalne predyspozycje zawodowe, określisz cel, opracujesz strategię i zaplanujesz działania które zaprowadzą Cię do wymarzonego miejsca pracy.

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny! Obowiązują zapisy:

https://forms.gle/18uF5gwtATU6ajGJ6

 

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii