Zostań przedsiębiorczą kobietą. Zarządzaj uważnie i świadomie swoją karierą – on-line

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym cyklu 3 warsztatów(2, 9 i 16.11) zdalnych Akademii Mocy Kobiet pt.  “Zostań przedsiębiorczą kobietą. Zarządzaj uważnie i świadomie swoją karierą”

Cykl  przeznaczony  jest dla kobiet, które zarówno pracują na etacie, jak i tych które dopiero wchodzą na rynek pracy i wahają się między założeniem własnej działalności a rozpoczęciem pracy na etacie.

Udział w szkoleniach pozwoli uczestniczkom:
• zbadać gotowość do założenia własnej firmy
• poznać blaski i cienie własnego biznesu
• rozwiązać dylemat zawodowy
• opracować draft biznes planu
Program i harmonogram cyklu ( w sumie 6h czyli 3 spotkania po 2h):

2.11.22 (środa) godz. 18:00 – Etat czy własna działalność? a może jedno i drugie na raz?
Na pierwszym szkoleniu omówimy różnice i podobieństwa między etatem a własną działalnością, blaski i cienie pracy na etacie a także plusy i minusy prowadzenia własnej działalności. Uczestniczki dowiedzą się kiedy jest najlepszy moment na założenie własnej działaności, będą miały możliwość zweryfikować czy są w pełnej gotowości do prowadzenia własnej firmy.
9.11.22 (środa) godz. 18:00 – Działalność zarejestrowana czy nierejestrowana?
Drugie szkolenie będzie poświęcone formą pracy poza etatem. Uczestniczki dowiedzą się z czym wiąże się działalność nie zarejestrowana, czym jest działalność nierejestrowana i jak rozpocząć działalność nierejestrowaną.
16.11.22 (środa) godz. 18:00 – Technika opracowania biznesplanu
Trzecie szkolenie będzie poświęcone technice tworzenia biznesplanu. Uczestniczki dowiedzą się w jaki sposób napisać biznesplan.

prowadzenie: Justyna Paula Pytko, Executive Coach, właścicielka butikowej agencji rozwoju kariery Lukratywniej.pl, autorka książki „Szukam pracy. Znajdź pracę o której marzysz”, nauczyciel akademicki, trener rekrutacji, mentor i coach kariery. W pracy wykorzystuje swoją kilkunastoletnią praktykę z obszaru HR, komunikacji społecznej, psychologii reklamy i marketingu. We współpracy z Justyną zbadasz swoje naturalne predyspozycje zawodowe, określisz cel, opracujesz strategię i zaplanujesz działania które zaprowadzą Cię do wymarzonego miejsca pracy.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny! Obowiązują zapisy.
Wypełniając formularz wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Praw Kobiet zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ZAPISY NA CYKL 3 WARSZTATÓW:

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii