1-2.02 g. 13.00, Warsztaty: Poszukiwanie wewnętrznej mocy i wyjątkowości

Gdzie: ul. Piękna 66a lok.10, Warszawa

Aby się zapisać: zgłoś swój udział w Sekretariacie CPK, zadzwoń 226222517 lub napisz warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

 

Rozwój osobisty to skoncentrowanie się na własnym JA. Na swoich emocjach, potrzebach, oczekiwaniach. To również stawianie granic sobie i innym. Rozwijanie siebie to odkrywanie i zdobywanie wewnętrznej mocy, wolności, otwartości oraz samoświadomości.

W życiu często zapominamy o samym sobie. Zdarza się, że nie chcemy, boimy się lub nie potrafimy wsłuchać się w samego siebie i uwierzyć we własne możliwości i siłę.

Na warsztacie skoncentrujemy się na  twórczym poszukiwaniu naszego wewnętrznego potencjału oraz zdobywanie umiejętności, które mogą poprawić jakość życia, a przede wszystkim pomogą uwierzyć w siebie i swoją siłę.

Twórczy oznacza, że aby osiągnąć nasze cele będziemy wykorzystywać metody artystyczne: teatr, dramę, taniec. Metody te opierają się na działaniu. Wykorzystując je postaramy się znaleźć, przyjrzeć i zatrzymać w sobie, swoją wewnętrzną moc oraz wiarę we własną niepowtarzalność i wyjątkowości.

Zapraszamy!

Kiedy:

1-2 luty, w godzinach: 13:00-18:00

Prosimy o zabranie ze sobą wygodnych, komfortowych stojów.

 

Prowadzące:

Patrycja Bartoszak-Kempa

Arteterapeutka – teatroterapeutka, choreoterapeutka; pedagożka specjalna, reżyserka, trenerka dramy, teatrolożka.
Założycielka i właścicielka Sztuki Niepowtarzalnej. Członkini Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich ,,Kajros”. Obecnie kształci się we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii na kierunku: transkulturowa psychoterapia pozytywna. Specjalizuje się w pracy z grupami defaworyzowanymi społecznie.

Paulina Grala-Spichała

trenerka dramy, interwentka kryzysowa, pedagożka. Ukończyła szkolenie I stopnia z dramaterapii, nadal poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Specjalizuje się w pracy z grupami defaworyzowanymi społecznie.

Buy Norflex
Buy Motrin Online
Aceclofenac
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii