01.02 g. 12.00, NIC O NAS BEZ NAS Spotkanie z Posłanką PE dr Sylwią Spurek

Kiedy: sobota 1 lutego, godz. 12:00

Gdzie: ul. Piękna 66a lok.10, Warszawa

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie grupy bloku NIC O NAS BEZ NAS Grupy SURWIWALKI przy CPK z Posłanką PE dr Sylwią Spurek, które poprowadzi dr Zuzanna Janin (Surwiwalka).

 

NIC O NAS BEZ NAS

to blok aktywności grupy SURWIWALKI, którego celem jest aktywne wpłynięcie na zmianę postrzegania i traktowania osób dotkniętych przestępstwem przemocy domowej, jako poszkodowanych, a nie ofiar, zmiany w podejściu do poszkodowanych kobiet w postrzeganiu społecznym i w prawie, zmiany w sposobie traktowania kobiet w instytucjach (policja, prokuratura, sądy).

 

Aby się zapisać: zgłoś swój udział w Sekretariacie CPK, zadzwoń 226222517 lub napisz warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

 

Kolejne spotkania odbywać się będą w blokach:

 

NIE JESTEŚ SAMA

Spotkania wsparcia, działania i aktywności kobiet i dyskusje i wykłady na temat sytuacji kobiet doświadczonych i doświadczających przemocy domowej.

 

MILCZENIE JEST ZŁOMEM

anonimowa rejestracja przemocy kobiet dotkniętych przemocą domową. Archiwum SURWIWALEK

 

WIERZĘ KOBIECIE.

od Siłaczek do Surwiwalek

dyskusje nad społecznym odbiorem, faktu, że w obecnej sytuacji niskiej karalności za przemoc domową i znęcanie się psychiczne, seksualne i ekonomiczne oraz przemoc symboliczną nad bliskimi, oraz przyzwolenie kulturowe na przemoc, umorzenie sprawy nie oznacza, ze akty przemocy nie miały miejsca. Rozmowy z mediami. Telewizja SURWIWALEK

 

 

Buy Tizanidine
Buy Cafergot Online
Arcoxia
Buy Robaxin without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii