15-16.02 WenDo – warsztat samoobrony i asertywności dla kobiet

Akademia Mocy Kobiet zaprasza na kurs samoobrony i asertywności dla kobiet WenDo.Kurs obejmuje samoobronę fizyczną, psychiczną i słowną.WenDo nie jest sztuką walki, ale metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet uczącą zachowań asertywnych oraz technik samoobrony, które w razie zagrożenia pozwolą kobietom w różnych sytuacjach skutecznie się bronić.

Warsztaty są BEZPŁATNE dla uczestniczek, pierwszeństwo w zapisach na zajęcia mają Klientki Centrum Praw Kobiet.

Udział w warsztatach możliwy tylko na całości zajęć (12 h) we wszystkich wskazanych terminach. Nie można dołączyć do grupy w kolejnym dniu zajęć!

KIEDY: 15-16 lutego, godziny: 10.00-17.00
GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

ZAPISY: na adres e-mail z podaniem nazwy warsztatu i daty: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie: 22-622-25-17. Prosimy o podanie swojego numeru tel. kontaktowego. LIMIT: 15 osób

Prosimy przyjść w stroju wygodnym, luźnym, umożliwiającym swobodne poruszanie się. Konieczne jest obuwie sportowe (wiązane) na zmianę.

Prowadząca:
Liliana Otręba ? pedagożka, doświadczona trenerka WenDo, mentorka, animatorka, instruktorka symboliki ciała i improwizacji. Ukończyła szereg szkoleń i kursów m.in. z zakresu komunikacji, technik dramowych, mentoringu, pracy z ciałem, rozwiązywania konfliktów i mediacji, procesów grupowych, sztuki jako narzędzia w procesie dokonywania pozytywnej zmiany społecznej, improwizacji oraz Teatru Forum. W swojej pracy wykorzystuje różne metody: WenDo, dramę, Teatr Forum, symbolikę ciała i improwizację taneczną. Jako trenerka współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, firmami, instytucjami państwowymi i kulturalnymi, uczelniami

Feldene Online
Buy Skelaxin
Buy Tizanidine Online
Aceclofenac

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii