27 lipca rusza nowa grupa wsparcia w CPK Gdańsk

Centrum Praw Kobiet w Gdańsku zaprasza do udziału w grupie wsparcia adresowanej do kobiet, które doświadczyły lub doświadczają jakiejkolwiek formy przemocy. 

Jeśli:

  • doświadczasz lub doświadczałaś jakiejkolwiek formy przemocy,
  • poszukujesz wiedzy o mechanizmach przemocy,
  • chcesz uzyskać informację o swoich prawach,
  • poszukujesz wsparcia i wzmocnienia
  • chcesz poznać kobiety znajdujące się w podobnej sytuacji, 

Dołącz do grupy wsparcia. Zostaniesz wysłuchana, wsparta, wzmocnisz swoją asertywność, sprawczość i poczucie własnej wartości!
Grupa wsparcia rusza już 27 lipca 2021 r. Spotkania będą odbywały się w każdy wtorek, w godz. 14:30-17:00 przez 20 tygodni.  Grupa ma charakter zamknięty, co oznacza, że po utworzeniu grupy jej skład pozostaje niezmieniony do końca spotkań.

Uczestnictwo w grupie jest bezpłatne

Udział w grupie wsparcia jest możliwy po odbyciu indywidualnej konsultacji z osobą prowadzącą. Na konsultację zapisać można się telefonicznie pod nr. 58 341 79 15 lub osobiście w sekretariacie Centrum Praw Kobiet w Gdańsku przy ul. Gdyńskich Kosynierów 11 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00. 

Link do wydarzenia na:  Facebook

Grupę wsparcia poprowadzi Kalina Halemba – psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła m.in.: kurs podstawowy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, I stopień Psychotraumatologii Praktycznej, poziom podstawowy i poziom zaawansowany Otwartego Dialogu – terapii zorientowanej na sieć, cykl szkoleń z zakresu interwencji kryzysowej w Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni.Z Centrum Praw Kobiet współpracuje od 2016 roku. Udziela indywidualnej pomocy psychologicznej, prowadzi indywidualne konsultacje wstępne, oraz grupy wsparcia dla kobiet z doświadczeniem przemocy oraz szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy.

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu FemFund Funduszu Feministycznego

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii