28-29.07 Zapraszamy na bezpłatny kurs WenDo

Akademia Mocy Kobiet zaprasza na wakacyjny kurs samoobrony i asertywności dla ?Kobiet WenDo?, który obejmuje samoobronę fizyczną, psychiczną i słowną ? Jest to kurs podstawowy.

WenDo nie jest sztuką walki, ale ? metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet ?uczącą zachowań asertywnych oraz technik samoobrony, które w razie zagrożenia pozwolą kobietom w różnych sytuacjach skutecznie się bronić .

Warsztaty są ?BEZPŁATNE? dla uczestniczek, pierwszeństwo w zapisach na zajęcia mają Klientki Centrum Praw Kobiet.

?Udział w warsztatach możliwy tylko na całości zajęć (12 h) we wszystkich wskazanych terminach. Nie można dołączyć do grupy w kolejnym dniu zajęć!

? KIEDY: 28 oraz 29 lipca godziny: 10.00-17.00
? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa
?ZAPISY: na adres e-mail z podaniem nazwy warsztatu i daty: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie: 226222517. Prosimy o podanie swojego numeru tel. kontaktowego.

?Prosimy przyjść w stroju wygodnym, luźnym, umożliwiającym swobodne poruszanie się. Konieczne jest obuwie sportowe (wiązane) na zmianę.

?Zajęcia prowadzi:
Liliana Otręba – pedagożka, doświadczona trenerka WenDo, mentorka, animatorka, instruktorka symboliki ciała i improwizacji. Ukończyła szereg szkoleń i kursów min. z zakresu komunikacji, technik dramowych, mentoringu, pracy z ciałem, rozwiązywania konfliktów i mediacji, procesów grupowych, sztuki – jako narzędzia w procesie dokonywania pozytywnej zmiany społecznej, improwizacji oraz Teatru Forum. W swojej pracy wykorzystuje różne metody: WenDo, dramę, Teatr Forum, symbolikę ciała i improwizację taneczną. Jako trenerka współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, firmami, instytucjami państwowymi i kulturalnymi, uczelniami wyższymi.
#WenDo
#AkademiaMocyKobiet

Feldene Online
Buy Norflex
Buy Toradol Online
Celebrex

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii