7-8.03 // Świętuj Dzień Praw Kobiet z CPK!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Kobiet szczególnie zapraszamy do wspólnego świętowania solidarności, siostrzeństwa i pomocy wzajemnej ? oraz pamiętania o tych wartościach na co dzień!

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem naszego oddziału w Krakowie zapraszamy na ciastko w Veganicu ? 7 marca przez cały dzień będziecie mogły i mogli spotkać krakowską część zespołu CPK w tej wegańskiej kawiarni i dowiedzieć się więcej o naszych planach i ofercie pomocy.

Nasz łódzki oddział zaprasza 8 marca o godz. 12 na konferencję pt. ?Bezpieczeństwo zamiast kwiatka. O przemocy wobec kobiet? organizowaną wraz z Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. Opowiemy o swoich codziennych działaniach i porozmawiamy o tym, czy w Polsce zrobiono wystarczająco dużo, by skutecznie przeciwdziałać przemocy.

W Gdańsku będzie można spotkać i wesprzeć nasz oddział w miasteczku NGO-sów podczas trójmiejskiej Manify! Jeśli chcecie nas wesprzeć, możecie również wziąć udział w koncercie ?Solidarność jest kobietą? w Pubie Ziemia 7 marca od godz. 22 lub wpaść na herbatę Yogi Tea do Avocado Bistro lub Avocado spot przez cały weekend 7-8 marca (dochód przeznaczony będzie na remont oddziału gdańskiego CPK).

W Warszawie będziemy brać udział w debacie o przemocy domowej w Rosji i w Polsce. Po debacie odbywa się benefitowy koncert, z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc osobom pokrzywdzonym przemocą domową w Rosji. Zapraszamy 7 marca o godz. 18 do ADA Puławska.

Wrocławski oddział CPK przygotował social-mediową akcję: Nie kwiatów, a równości. #dzienprawkobiet. W ramach akcji należy dokończyć hasło na przedstawionej grafice ?O jakich prawach wy chcecie dziś głośno powiedzieć?? ? zachęcamy do udostępniania jej w social mediach i dopisywania własnych propozycji! Jeśli macie Facebooka, zapraszamy do skorzystania z nakładki na zdjęcie profilowe! https://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=1259204624272045

Feldene Online
Buy Aceclofenac
Buy Robaxin Online
Emla

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii