Akcja JESTEŚ IKONĄ: od kobiety dla kobiet

Klaudia Gawor po 7 latach od zwycięstwa w programie X Factor wraca na scenę muzyczną z singlem zapowiadającym jej debiutancką płytę. Artystka podjęła decyzję, by płytę zrealizować sama, tak aby mieć pieczę nad każdym elementem od muzyki, nagrania, aż po teledysk i okładkę singla. Pierwszym singlem z nadchodzącej płyty jest utwór ?Jesteś Ikoną?.

?Jesteś Ikoną? jest utworem o kobietach i w dużej mierze skierowanym do kobiet. Jak mówi sama artystka:
?Tekst do utworu powstał na początku tego roku, napisałam go sama, przelewając na papier własne przeżycia i odczucia. Utwór mówi o tym, że każda kobieta jest Ikoną niezależnie od zewnętrznych czynników, takich jak opinie innych, normy społeczne czy kulturowe. Każda z nas jest inna, wyjątkowa i perfekcyjna taka jaka jest. Zależy mi, aby każda kobieta słuchając tego utworu poczuła się Ikoną i wysoko uniosła głowę.?

 

 

Akcja JESTEŚ IKONĄ, od kobiety dla kobiet.

Z okazji wydania singla, Klaudia stworzyła także bluzy i T-shirty z hasłem z refrenu „Jesteś Ikoną Dziewczyno! Kobieto!”. Ich celem jest nie tylko powiedzieć każdej napotkanej kobiecie, że jest Ikoną, mają one także za zadanie pomóc. Ze sprzedaży każdej bluzy i T-shirtu Klaudia przekazuje 10% dla Centrum Praw Kobiet. Misją Centrum Praw Kobiet jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym.

KOSZULKI I BLUZY MOŻNA NABYĆ TUTAJ

Skelaxin Online
Buy Tylenol
Buy Cafergot Online
Zanaflex

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii