Droga do niezależności finansowej część II // 25.05

🌸 Wirtualna Akademia Mocy Kobiet zaprasza na spotkanie online: Droga do niezależności finansowej – warsztat rozwojowy dla Kobiet.
🧘‍♀ W kobiecej grupie, miłej atmosferze wzajemnego zaufania będziemy doświadczać, uczyć się, wzajemnie inspirować, wspierać, aby ostatecznie stanąć w poczuciu gotowości z nakreślonym konkretnym planem!
📆 Zapraszamy na dwa półtora godzinne spotkania poświęcone zarządzaniu pieniędzmi w życiu prywatnym oraz w firmie.
🙌 Aby każda skorzystała ze szkolenia, spotkamy się w kameralnym gronie 20 osób.
⌚Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli godz. 22.00 pod adresem: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
📱 Spotkanie odbędzie się na zoomie, zapisane osoby otrzymają mailem link i hasło do spotkania.

Droga do niezależności finansowej część II – 25 maja, godz. 17.30-19.00
To spotkanie poświęcone będzie praktyce – jak właściwie zarządzać finansami, jak poradzić sobie w trudniejszych sytuacjach. W programie między innymi:
· Jak z debetu przejść do własnych oszczędności? – case study
· Jakim typem jesteś jeżeli chodzi o zarządzanie pieniędzmi? – diagnoza
· Sprawdzone narzędzia zarządzania pieniędzmi.
· Plan działania – podsumowanie

Szkolenie poprowadzi: Marzanna Nikliborc

Marzanna Nikliborc – właścicielka firmy szkoleniowej Marzanna Nikliborc – profesjonalne szkolenia. Z zawodu trenerka, doradczyni oraz LIFE mentorka. Przez 22 lata pracowała na etacie w jednej z małopolskich sieci handlowych, a od 2008 roku prowadzi własną firmę szkoleniową. Sama przeszła od etapu zadłużenia do własnych oszczędności. Jest niezależną trenerką – konsultantką, specjalizującą się w szkoleniach z zakresu sprzedaży oraz zarządzania. Prowadziła warsztaty dla Kobiet pt. „Dziesięć przykazań skutecznej sprzedaży”.
Z wykształcenia mgr zarządzania, absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe w kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Krakowie oraz Akademię Profesjonalnego Coachingu w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Absolwentka Kursu dla Trenerów organizowanego przez firmę SUCCESS RESOURCES w Londynie oraz szkoły sprzedaży BTI SALES SCHOOL w Warszawie. Jej nauczycielami z zakresu sprzedaży oraz motywacji są Brian Tracy, Anthony Robbins, T.Harv Eker, Jack Canfield oraz Blair Singer.
Prywatnie pasjonatka gór oraz wolności w przestrzeni – skok spadochronowy z samolotu to dla niej prawdziwa gratka. Uwielbia wyzwania jej marzeniem jest poszybować na paralotni. „Obecnie jestem szczęśliwą kobietą i żyję pełnią życia” 💪

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii