21.03 Joga śmiechu- warsztat dla kobiet!

Akademia Mocy Kobiet działająca przy Centrum Praw Kobiet zaprasza kobiety w każdym wieku do udziału w niecodziennym warsztacie z Jogi śmiechu! ?

Wiele z nas czuje, że radość, entuzjazm są ważnymi elementami życia. Tylko JAK w zabieganej codzienności odnaleźć nastrój na śmiech? Jeżeli chcesz poznać narzędzie do odkrywania radości – przyjdź na JOGĘ ŚMIECHU!
? KIEDY: 21 marca, godziny: 18-20
? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

METODA: Joga śmiechu to połączenie ćwiczeń wywołujących śmiech z ćwiczeniami oddechowymi, oklaskami, uzupełnione radosnymi okrzykami i na zakończenie ćwiczeniami relaksacyjnymi, co powoduje, ze każdy z uczestników już po pierwszej sesji może poczuć wiele korzyści:
?wzrost dobrego nastroju
?wzmocnienie relacji międzyludzkich
?redukcja stresu
?wzrost kreatywności
?wzrost pewności siebie

?Śmiech to zdrowie ? weź udział w zajęciach JOGA ŚMIECHU!??

?UWAGA: Warsztat nie jest treningiem sportowym i nie jest wymagany strój sportowy, wystarczający jest wygodny strój, w którym czujesz się swobodnie.

Zapisy: 226222517 lub mailem na warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

?KTO PROWADZI: KARIN LESIAK ukończyła Laughter Yoga Univesity dr Madana Katarii i od 2013 roku popularyzuje jogę śmiechu w Polsce. Prowadzi sesje i warsztaty jogi śmiechu dla firm, osób prywatnych również w szpitalach i hospicjach, podczas konferencji, szkoleń, warsztatów. Jej znak rozpoznawczy to uśmiech który jest zgodny z przesłaniem Williama Jamesa ” Nie musimy być szczęśliwi, by się śmiać, bowiem śmiejąc się staniemy się szczęśliwi”.

?O NAS: Warsztat odbywa się w ramach projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet. Więcej informacji na www.cpk.org.pl

Cafergot Online
Buy Celebrex
Buy Arcoxia Online
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii